Takım Elbise Çeşitleri

Takım elbise çeşitleri, erkeklerin en fazla kullandığı kurumsal firmalarda çalışan insanların çok fazla tercih ettiği ürünler arasındadır. Kombin yapılması kolay görünse de takım elbise de fark yaratmak oldukça zordur. Renk uyumunu yakalamak, farklı modelleri giymek tamamen cesaret işidir. Düğünlerde, toplantılarda, işyerine giderken, özel bir akşam yemeğine giderken tercih edilmesi gereken ilk ürün takım elbisedir. Her yıl hatta mevsimine göre farklı modeller bulunmaktadır. Yaz ve kış aylarında modeller değişiklik göstererek aynı zaman da kumaşlarda farklılık yaratılarak talep edenlerin beğenisine sunulmaktadır.

 

Erkek Takım Elbise Çeşitleri

Öncelik olarak bedeninizi iyi şekilde tanımlamanız gerekmektedir. Erkek takım elbise çeşitleri aldığınız zaman cekette çukur bir kısımlar olmamasına dikkat edilmelidir.

 

Takım Elbise Çeşitleri ve Fiyatları

Fiyatlar bakımından seçmiş olduğunuz ürüne göre değişiklik olabilir. Örnek olarak gösterilecek olursa düz bir takım elbise çeşitleri arasında alacaksanız siyah pantolon, beyaz gömlek, siyah ceket ve siyah kravat gibi bunlar genellikle 200 ila 500 TL arasına marka ve modeline göre aynı zamanda kalıbına göre fiyatlarda bulabilirsiniz. Smokinli olan modeller, slim fit kalıbı olanlar, desenli olan modeller 900 TL den başlayıp 1.200 TL ye kadar değişebilmektedir.

 

Erkek Takım Elbise Çeşitleri ve Fiyatları

Takım elbise çeşitleri olarak en fazla tercih edilen modeller arasında klasik olan siyah takım elbise yer almaktadır. Bunlar dışında ise; genellikle kareli kesim olan ve slim fit şeklinde direkt olarak vücuda tam olarak oturan bir modeldir. Pantolon ve ceket siyah kareli olarak gri kumaşın üzerine dizayn edilmiş olup kravat olarak da bordo rengi olan ve takım elbiseye canlılık katan bir renk olmaktadır. Koyu yeşil bir kravat ile de rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

 

Smokinli olan modeller genellikle damat adayları için tercih edilen modellerdir. Bu modeller arasında en fazla tercih edilen renkler ise siyah yerine lacivert olmaktadır. Lacivert hem ağır durmakta hem de diğer insanlardan kendini ayırtmaktadır. Çünkü siyah takım elbise genel olarak herkeste mevcuttur ve ilk akla gelen renkte siyah olduğundan dolayı damatlar lacivert tercih etmektedir. Siyah bir pantolonun üzerine lacivert bir ceket giyerek ceketin detaylarında ve yaka kısmında siyah bir kumaş olması takımı tamamen tamamlamaktadır. İçerisine beyaz gömlek ve smokin olarak da yine aynı şekilde lacivert bir smokin takarak kullanabilirsiniz.

 

Ayakkabı olarak genellikle parlak lacivert seçilmektedir. Fiyat genellikle 500 TL arasında değişmektedir. En fazla tercih edilen renkler arasında bej ve kahverengi renkleri vardır. Kahverengi bir pantolonun üzerine kareli bir ceket giyerek ceket içerisine beyaz gömlek ile kombin yaparak kullanabilirsiniz. Takım elbisenin dilediğiniz modellerini rahat kumaş modelleri ile firmamızdan satın alabilirsiniz.