TRİKO

95 ÜRÜN

Kumaşının özelliği bakımından sonbahar aylarından kış aylarının geçiş dönemlerinde rahatlıkla bu modellerden üretilmiş olan kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Havaların soğuması ile beraber kalitenizden ödün vermeden şık bir şekilde kombin yapabileceğiniz birçok farklı tasarımları bulunmaktadır.

Gündelik yaşamınızda yapmış olduğunuz spor kombine eşlik eden triko modelleri ile her zaman şık görünebilirsiniz. Yine tarzınızı yenilemek adına tercih edebileceğiniz desenli modelleri ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Detaylı tasarımlardan oluşan kombin parçaları ile her daim farklı görünüm yakalayabilirsiniz.

Erkek Triko

Uzun yıllar boyunca kullanabilmek için erkek triko kumaşından üretimi yapılmış olan erkek kıyafetlerini tercih edebilirsiniz. Kaliteli kumaş yapısına sahip olan bu ürünlerin belirli dönemlerde temizleme işlemlerini detaylı olarak yaptığınızda uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Katılacağınız özel davet ya da toplantı organizasyonlarında giyebilmek adına bu kumaş türü kullanılarak üretilmiş giysileri kullanabilirsiniz. Farklı tasarımlardan oluşan modelleri ile klasik parçalardan oluşan kombininize farklı bir dokunuş katmak için sade renk ve aksesuar detayları bulunmayan modelleri tercih edebilirsiniz. Tek renk kullanarak oluşturduğunuz kombine en uyum sağlayacak modeli en kaliteli seçenekler arasından bulabilirsiniz.

Mevcut beden aralığınıza uyum sağlayan triko modelleri ile her mevsim şık bir görüntü çizebilirsiniz. Detaylara hakim olan aksesuar parçaları ile gündelik yaşantınızda bu modellerden yana seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kaliteli bir kumaş türü olduğu için bu kumaş deseni kullanılarak üretilmiş olan kazakları pantolonlarınız ile farklı stilleri yansıtacak şekilde kombinleyebilirsiniz.

Triko Modelleri

Sezonun trend triko modelleri arasında kazak modellerinde öne çıkan örgü desenlerini kullanarak kışlık kombinlerinizi yapabilirsiniz. Gündelik hayatta seçimlerinizi bol kıyafetlerden yana yapmakta iseniz yine bu doğrultuda beğenebileceğiniz birçok farklı model bulunmaktadır. Tarzınıza en uygun şekilde hitap eden modelleri farklı renklerden oluşan diğer kombin parçaları ile uyum sağlayacak şekilde birleştirmeler yapabilirsiniz. Kaliteli birçok farklı model arasından gündelik hayatınızda kullanabilmek için ya da özel davetlerde tercih edebilmek için satın alabileceğiniz farklı alternatifleri bulunmaktadır. Katılacağınız özel bir davet için hazırladığınız kombinin rengine uyum sağlayacak şekilde kazak modellerini de tercih edebilirsiniz.

Pamuk hammaddesi kullanılarak üretilmiş olan triko kazak modelleri ile kışın en soğuk hava koşullarında farklı tarz stillerinin deneyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün beden aralığında olan tasarımları ile gömlek ve diğer dış giyim ürünleri ile yapmış olduğunuz kombine farklı bir hava katabilirsiniz. Kazak modelinde yer alan desenlerin rengine uyum sağlayacak şekilde tek renkten oluşan gömlek modelleri ile kışlık kombinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz . Soğuk havalarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu kumaş türünden üretilmiş kazakları dolabınızdaki diğer parçalarla uyumlu hale getirebilirsiniz. Sezonun trend modellerini takip ederek modayı yakından takip eden kişilerin stillerine yakın bir stil yapabilirsiniz.

Triko Fiyatları

Triko kumaşı kullanılarak üretilmiş üst giyim ürünlerinden bir tanesi de hırka modelleri olmaktadır. Triko hırka fiyatları sonbahar aylarından kış aylarına yakın zamanda üretim yapılarak satışta bulunmaktadır. Kaliteli olarak tercih edebileceğiniz bu kumaş türünden olan tüm dış giyim ürünlerini dolabınızda uzun yıllar boyunca rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Temizleme işlemlerini detaylı olarak yaptığınızda dolabınızdaki diğer uzun ömürlü giysiler gibi bu giysilerin kullanım süresini de arttırabilirsiniz. Ürünlerin yıkama talimatlarına bakarak temizleme işlemlerini çamaşır makinesi üzerinde ya da kuru temizleme olarak yapabilirsiniz. Hassas bir kumaş türü olduğu için yıkadıktan sonra açık alanda kurutmanız önerilmektedir.

Bu giysiler pamuk kumaşından üretildiği için hassas bir yapıya sahip olmaktadır. Ütü ile ütüleme işlemleri yaparken derecesini bu kumaşın türüne göre ayarladığınız da kaliteli olarak giysilerinizi giyebilirsiniz. Dolabınızda uzun zaman boyunca yer almasını sağlamak için ütüleme ve kurutma işlem süreçlerini detaylı ve hassas olarak yapmanız gerekir. Birçok farklı giysi kategorisinde ürün seçeneği bulunduğu için kış dönemi alacağınız kıyafetler arasına bu parçaları da ekleyebilirsiniz. Farklı görünmek ve tarzınızı değiştirebilmek için yenilenen tasarım parçalara göz atabilirsiniz.

Triko Modelleri ve Fiyatları

Triko modelleri ve fiyatları kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bu kumaş türü kullanılarak üretilmiş olan üst giyim ürünlerini satın alabilmek için firmamızla güvenli bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Bu modeller kişilerin beğenebilmesi için farklı renklerde üretilmektedir. Üst giyim ürünü olarak tercih edebileceğiniz diğer bir ürün ise yelek modelleri olabilir. 

Triko kumaşı kullanılarak üretim yapılmış olan birçok farklı erkek giyim ürünü arasından kendi beğeni veya stilinize hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Müşterilerimize duymuş olduğumuz saygı ile birlikte işlemlerimizi iş takip süreci çerçevesinde değerlendirmekteyiz.