• KATEGORİ
  • Stok
  • Beden
  • Ürün Çesidi
  • Renk
  • Fiyat Aralığı

ERKEK AYAKKABI

75 ÜRÜN

Gündelik hayatta işlemlerinizi kısa sürede tamamlamak ve sağlıklı adımlar atabilmek için erkek ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ayakkabı modelleri kişilerin belirleyeceği farklı beden aralığına göre birçok farklı türden çeşidi bulunmaktadır.

Aklınızdan yapmış olduğunuz kombine uyum sağlayacak modeller ve birçok farklı renk ve aksesuarlar kullanılarak tasarımı yapılmış birçok ayakkabı modelleri ile kombininize tamamlayabilirsiniz. Katılacağınız özel bir davette veya gündelik hayatta klasik bir şıklığı yakalamak için bu noktada seçimlerinizi yine kaliteli olarak tamamlayabilirsiniz.Erkek ayakkabı modelleri arasından dilediğiniz ürünü sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Erkek Ayakkabı Markaları

Erkek ayakkabı markaları konusunda tercih edebileceğiniz birçok farklı marka bulunmaktadır. Bu markaların sezon başında veya sezon son dönemlerine özel yapmış oldukları özel indirimlerle birlikte ayakkabı seçimlerinizi kaliteli olarak ve bütçenize uygun bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Dışarı çıkarken yapmış olduğunuz özel kıyafet kombinlerine eşlik edecek şekilde ayakkabı modelleri ile stilinizi rahat ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Dolabınızda uzun yıllar boyunca muhafaza etmiş olduğunuz kıyafetler gibi tercih edebileceğiniz bu ayakkabılar ile sade ve kaliteli şıklığı elde edebilirsiniz. Ayakkabınızı kullanırken belirli dönemlerde boya gerekiyorsa boyalıma işlemlerini sağlamanız gerekir. Bunun dışında temizleme işlemlerini sağlarken yüzeye dikkat etmenizde yarar vardır. Ayakkabı yüzeyi oldukça hassas bir kumaştan üretilmiştir ve temizleme işlemlerini de nazik bir şekilde yapmanız gerekir. Temizleme işlemlerini yaparken çamaşır makinesi veya kuru temizlemecilerden yardım alabilirsiniz.

Ayakkabıyı satın almadan önce hangi koşullarda giyeceğinizi düşünmeniz gerekir. Gündelik hayatta giymeniz için spor tarzı modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra her erkeğin mutlaka dolabında bulundurması gereken bir çeşit olarak da klasik ayakkabı modelleri bulunabilir. Rahat ve ayağı sıkmayacak modellerden oluşan bir erkek ayakkabı modeli satın aldığınızda ayakkabı uzun süre ayağınızda kaldığında şişmeler meydana gelebilir. Bu nedenden dolayı işlemlerinizi tamamladıktan sonra ayakkabınızı ayağınızdan çıkararak ayak sağlığınız için ayağınızın nefes almasını sağlayabilirsiniz. Ayakkabıyı satın aldıktan sonra pamuklu çoraplar ile giymeniz gerekir. Polyester kumaşından üretilmiş çorapları giydiğinizde, ayak terlemesinden oluşan nemi hapsetmeyeceğini bilmelisiniz.

Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek ayakkabı modelleri arasında, spor kıyafetleri üreten markaların belirlemiş olduğu trendler ön plana çıkmaktadır. Bu spor hareketlerini yaparken ya da gündelik hayatta işlemlerinizi çok kısa süreler içerisinde tamamlamanıza yardımcı olacak şekilde ve hızlı adımlar atabilmenizi sağlayacak modelleri spor kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu modeller klasik ayakkabı türlerine göre çeşitli aksesuar ve renklerin yoğun olarak kullanıldığı modeller olmaktadır. Klasik ayakkabı modellerinde genellikle koyu renklerin ön plana çıktığı modeller görülse de spor ayakkabı modellerinde bu koyu renklerin daha aza indirgendiği ve genç kesimlerin özellikle sıklıkla takip ettiği ana renklerden oluşan tasarımları gözlemleyebilirsiniz.

Adımlarınızı özgürce atabilmek için ayak numaranıza uygun olan erkek ayakkabı modellerini tercih etmeniz gerekir. Güncel ayak ölçü numaranızın bir beden büyük olanını veya bir beden küçük olanı tercih ettiğinizde, adımlarınızı atabilmek artık sizin için daha güç olabilecektir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına modeller arasındaki tasarımlar nedeniyle kalıplarının dar ya da geniş olacağını da göz önünde bulundurarak satın alma işlemlerinizi bu doğrultuda sağlamanız önerilmektedir. Ayak numaranıza doğru bir şekilde uyum sağlayan ayakkabılar ile stilinize şık bir dokunuş katabilirsiniz.

Erkek Ayakkabı Fiyatları

Erkek ayakkabıları fiyatları, model de kullanılan aksesuar ve işlemelerine göre değişkenlik göstermektedir. Satın alacağınız ayakkabıyı model olarak iyice gözlemlemeniz gerekir. Dolabınızda bulunan diğer kıyafetler ile kombinizi sağlamanız açısından ana renklerden oluşan bir ayakkabı ile her daim şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayakkabınızı satın aldıktan sonra temizleme işlemlerini de belirli zaman aralıklarında yaptığınızda uzun zaman boyunca ilk günkü haliyle kullanım olanağını yakalayabilirsiniz. Tekstil kumaşından üretilmiş olan ve hava alan yapısı ile birlikte bu ayakkabı modellerini makinede ya da kuru temizleme de rahatlıkla temizleme işlemlerini sağlayabilirsiniz. Ancak ayakkabınızı makineye attığınızda kullanım talimatına uygun şekilde temizlemeniz önerilmektedir.

Ayağınızın nefes almasını sağlayacak erkek ayakkabı modelleri ile gündelik hayatta yapmanız gereken işlemlerinizi çok kısa süren dakikalar içerisinde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Özel kumaşlardan üretilmiş olan modelleri nefes alan bir yapıya sahip olduğu için Bu doğrultuda uzun saatler boyunca ayakta kalmanızı zorlamayacak modelleri tercih edebilirsiniz. Kişilerin ayak yapısı ve numarasının birbirinden farklı olduğunu göz önünde bulundurarak seçimlerinizi bu doğrultuda dikkatli ve planlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Erkek Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Beğendiğiniz bir ayakkabının üretiminde kullanılan maddeler ve tasarımı yapılırken kullanılan aksesuarlar doğru orantıda fiyatına etki etmektedir. Deri hammaddesinden üretilmiş erkek ayakkabı modelleri ve fiyatları daha önce beğenmiş olduğunuz modellere nazaran yüksek fiyatlı olabilir. Ancak insan sağlığı açısından önemli bir yere sahip olan deri maddesinden üretilmiş modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca rahat bir kullanım sağladığı için eskimeyen yapısıyla bakımlarını belirli dönemlerde gerçekleştirdiğinizde farkı sizde kısa sürede gözlemleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz bu ayakkabı modelleri ile günlük stilinizi farklı bir şekilde noktalayabilirsiniz. Gündelik hayatta acil katılmanız gereken bir toplantı esnasında yapabileceğiniz en hızlı kombine uyum sağlayacak şekilde tek renkten oluşan ayakkabı modelini tercih edebilirsiniz.

Gündelik hayatta yapacağınız işlemlerinizi, giyinme süresi olmadan çoksa süre içerisinde yapmanız için fermuarlı modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra lastik olarak bağlantısı yapılmış olan erkek ayakkabı modellerini de satın alarak giyimde geçen süreyi en aza indirebilirsiniz. Bağcıklı modelleri belli bir zaman sonra ayağınıza dolanabildiği için bağcıklarını güzel bir biçimde sıkıştırılabilirsiniz. Trend olan ayakkabı modellerini kaliteli olarak satın alabilmek için firmamız ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Sezonun belirlemiş olduğu en trend ve farklı renklerden oluşan birçok modeli firmamızda kaliteli olarak kolayca bulabilirsiniz.