• KATEGORİ
  • Stok
  • Beden
  • Ürün Çesidi
  • Renk
  • Fiyat Aralığı

TAKIM ELBİSE

113 ÜRÜN

Takım elbise klasik giyinmekten hoşlanan veya klasik giyinmek durumunda olan erkeklerin vazgeçilmezlerindendir. İş hayatının klasik tarzında veya özel zamanlarda klasik şıklığı yakalamak adına her daim takım elbise tercih edilmektedir. Takım elbise tarzınız için oldukça önemli olan bir etkendir.Davet, balo ve birçok organizasyon da sizi daima farklı kılacak unsurlardan birisi olacaktır.

Takım elbiselerde oldukça geniş bir model aralığı olması ve bu sayede her tarz, ölçü ve bütçeye göre ürünler bulunabilmesi beyler için büyük avantajdır. Oldukça özel kumaş seçeneklerinden oluşmuş takım elbise modelleri stilinden ödün vermeyenlerin ve işinde şıklığıyla ön planda olmak isteyenlerin tercihi haline gelmiştir.

Erkek Takım Elbise

Erkek takım elbise modelleri özel gün ve davetlerin, iş toplantılarının, ofis ortamlarının veya klasik tarz giyinmeyi seven erkeklerin sembolü olmuş kıyafetlerdir. Ayrıca giyim sektöründeki ilerlemeler ve farklı kumaş seçeneklerinin varlığı sayesinde takım elbise şıklığına oldukça konforlu bir şekilde sahip olmak mümkündür. Bu sayede çoğu ortamda klasik tarzın mükemmel şıklığını elde ederken aynı zamanda rahat bir kombine sahip olunabilmektedir. Uzun saatler süren toplantılarda, iş hayatında veya özel bir randevuda şık olmak kadar konforlu olmak da önemlidir. Kumaşın nefes alan yapıda olması, kırışmama özelliği ve hafif olması takım elbiseyi çok daha rahat bir şekilde taşınabilir hale getirmektedir. Bu sayede takım elbiseler her daim klasik giyimin öncüsü olan kıyafetler olmaktadır.

Erkek takım elbise modellerinde birden fazla detay bulunmaktadır. Desen seçenekleri, beden seçenekleri, yaka seçenekleri ve daha pek çok kıstas erkek giyiminde alternatifler oluşturmaktadır. Çizgili, kare veya düz görünümlü takım elbise modelleri aynı zamanda regular, slim fit veya klasik kesim gibi kalıp seçeneklerine de sahiptirler. Bu sayede hem görsel açıdan en uygun olan ürüne ulaşılır hem de kişinin vücuduna en uygun takım elbise seçilir. Çünkü takım elbise kişinin vücuduna tam bir şekilde oturmazsa ne kadar güzel bir desene sahip olursa olsun takım elbisenin duruşu şık olmayacaktır. Aynı şekilde kişinin tarzından uzak olan bir takım elbise o kişiye tam da otursa istenen şıklık yakalanamayacaktır. 

Takım Elbise Fiyatları

Takım elbiseler erkeklerin tarzlarını en iyi şekilde yansıttıkları kıyafetlerdir. Kişiler stillerine uygun olan takımı seçerek özel davetlerde, toplantılarda, iş ortamlarında kısacası istedikleri her alanda harika bir şıklık elde edebilirler. Ayrıca rahat kesim takım elbiseler tüm gün boyunca hareket özgürlüğü sağlamakta ve bu sayede kişinin zor durumda kalmasını veya rahatsız hissetmesini engellemektedir. Böylesine sık kullanılan bir kıyafetin çok fazla modeli vardır.

Takım elbise fiyatları da modellere göre değişiklik göstermektedir. Takım elbisenin kumaşı, kesimi, yaka veya düğme detayları gibi önemi detayları ve daha pek çok özellik takım elbise fiyatını etkilemektedir. Modern tarzın ve kalitenin vazgeçilmez göstergelerinden olan takım elbiseler sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyatlarda olabilmektedir. Kişiler hem zevklerine hem de bütçelerine uygun en ideal ürüne sahip olarak istedikleri her ortamda kusursuz bir şıklık elde edebilirler.

Takım Elbise Modelleri

Her zevke uygun takım elbise modeli bulmak mümkündür. Vücuduna oldukça güvenen ve fit bir görüntü sergilemek isteyen beyler daha çok slim fit takım elbise modellerini tercih etmektedirler. Ayrıca hem fit hem de spor görünmekten hoşlanan ancak klasik şıklıktan da vazgeçmek istemeyen erkeklerse  spor takım elbise modellerine rağbet göstermektedirler. Bu sayede hem klasik duruşun asaletinden hem de özgür ruhlarından ödün vermemektedirler. Takım elbise modelleri arasında yer alan yelekli modeller daha çok tam anlamıyla klasiklikten yana olan erkeklerin seçimidir.

Takım elbise modelleri kesime, desene, vücuda oturuş şekline ve daha pek çok kıstasa göre ayrılabilen modellerdir. Takım elbiselerde çift yırtmaçlı modeller, vücuda tam anlamıyla oturan İtalyan kesimler, düz kumaşlar, desenli kumaşlar, tek renk modeller veya ekose modeller yer almaktadır. Görüldüğü gibi oldukça fazla model seçeneği bulunmaktadır. Takım elbisenin pek çok ortama uyan yapısı ve her daim şıklık sunan tarzı erkeklerin için harika bir fırsat olmaktadır.

İtalyan Kesim Takım Elbise

Takım elbise her erkeğin dolabında olması gereken bir kıyafettir. Çünkü bu kıyafetler zamansızdır ve modaları asla geçmez. Bu nedenle erkekler dolaplarında mutlaka birkaç tane takım elbise bulundurmalıdırlar. Seçim yaparken de takım elbisenin özelliklerine ve kendi özelliklerine dikkat etmelidirler. Bunlardan biri de İtalyan kesim takım elbise modelleridir. Bu kesim türünde gömlek, pantolon ve ceket dar olmaktadır. Giyilen takım elbise bedeni sarmaktadır. Bu tarz takım elbiselerin ceket boyları daha kısadır. 

Sizler de gerek İtalyan kesim gerekse diğer takım elbise modellerine ihtiyaç duyuyor ve modaya uygun görünmek istiyorsanız ürünlerimize göz atabilirsiniz. Sitemizde zevkinize, vücudunuza ve bütçenize göre olan birbirinden güzel ve özel modelleri bulabilir, girdiğiniz her ortamda kaliteyle şıklığı bir arada gösterebilirsiniz. Sitemiz takım elbise koleksiyonundan iş hayatınızda, günlük yaşantınızda veya en özel anlarınızda vazgeçilmeziniz olan takım elbise modellerine rahatlıkla ulaşabilir, güvenli ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.