ERKEK GÖMLEK

332 ÜRÜN

Erkeklerin gardırobunda baş tacı olan giysilerden biri de gömleklerdir. Çünkü gömlek, erkeklerin hem şık olmalarını hem de stil sahibi olmalarını sağlayan anahtar bir parçadır. Her mevsimde giyilebilmesi ve birden fazla kombin seçeneği sunabilmesi yönüyle de kurtarıcıdır. Klasik kesim gömleklerin yanı sıra şortla beraber kullanılabilen spor gömlekler erkek gardırobunda zenginliği arttıran detaylardır.

Dar veya klasik kesim olan gömlekleri kumaş ya da jean gibi farklı pantolonlarla kombinlemek mümkün olduğu gibi ceket ve kazaklarla da giymek mümkündür. Bu sayede erkekler her ortamda bakımlı, stil sahibi ve özenli görünebilmektedir. Erkeklerin günlük hayatlarında, iş yaşantılarında ve özel zamanlarında kurtarıcı olan başlıca ürün gömleklerdir. Kareli gömleklerle sportif çizgiyi tamamlamak mümkündür. Şık ve tek renk olan takımların içineyse çizgili gömlekler çok yakışmaktadır. Kısacası erkek gömlekleriyle kombin sayısını arttırmak ve oldukça zevkli bir görüntü yakalamak mümkündür. 

Erkek Gömlek Markaları

Erkek giyiminde oldukça özel bir parça olan gömlekler her mevsim tercih edilebilen ürünlerdir. Bu durum pek çok erkek gömlek markasının ortaya çıkmasına sebep olmuştır. Çünkü her geçen gün bu ürüne duyulan ihtiyaç artmaktadır. Bir gömlek deseniyle, kesimiyle ve rengiyle erkeğin duruşunu yansıtan en önemli kıyafetlerdendir. Erkek gömlek markalarının önemi de burada devreye girmektedir.

Profesyonel bir marka, gömlekleri için kaliteli ve uzun ömürlü olan kumaşları tercih etmelidir. Ayrıca gömlek renklerinde ve desenlerinde de sezonun trendlerini takip edebilmelidir. Her sezon öne çıkan renkler ve desenler değişir. Aslında burada bir erkek gömlek modasından bahsedilebilir. Kaliteli ve işinde iyi olan markalar bu gelişmelerden haberdar olan ve bu gelişmeleri ürünlerine yansıtabilen markalardır. Kişiler gömlek seçimlerinde böyle markaların gömleklerine daha fazla talep gösterirler. Çünkü kaliteli ve trend olan bir gömlek erkeğin oldukça şık ve stil sahibi görünmesini sağlayan önemli bir parçadır.

Erkek Gömlek Modelleri

Birçok gömlek modeli seçeneği vardır ancak en çok tercih edilen modellerden bir tanesi klasik beyaz erkek gömlek modelidir. Çünkü klasik olan gömleklerde beyazın modası asla geçmemektedir. Ayrıca beyaz gömlekler hem en şık davetlerin hem de günlük kullanımın baş tacı olan ürünlerdir. Erkek gömlek modelleri arasında en rağbet görenlerden biri de ince çizgili gömleklerdir. Bu tarz modeller hem fazla kiloları kamufle etmektedir hem de oldukça şık durmaktadır.

Erkek gömlek modellerinde en sık tercih edilen renkler siyah ve beyaz olsa da diğer renkler de oldukça farklı ve şık duran kombinlerin oluşmasını sağlamaktadır. Pembe, pudra tonları, mavi ve toprak renkleri en sık tercih edilen alternatif renkler arasındadır. Kendinden desenli olan gömlekler veya ekose gömlekler de oldukça şıklık sağlayan ürünlerdir. Ayrıca erkek gömlek denilince elbette gri renk ve bu renkten oluşan desenler ön plana çıkmaktadır. Çünkü gri renk, erkek giyiminde çok sık kullanılan bir renktir.

Erkek Gömlek Fiyatları

Erkek gömlek fiyatları için net bir fiyat aralığı söylemek doğru olmaz. Çünkü gömlek fiyatları pek çok kıstasa göre değişebilmektedir. Gömleğin kumaş kalitesi, kesimi, deseni, tasarımı bu kıstaslardan bazılarıdır. Klasik ya da modern fitlerden, çizgili, kareli, desenli, düz renkli, mavi ya da beyaz ana renklere dek her bedene ve zevke hitap edebilen bir model yelpazesi söz konusudur.

Erkek gömleklerinde bazı modeller yazın da kışın da tek başına kullanılabilen parçalardır. Bunun yanı sıra kış mevsiminde kazak veya ceket altına kombin yapılabilen gömlek çeşitleri de oldukça fazladır. Burada gömlek alacak kişinin nasıl bir modelde ve kalitede bir gömlek istediği çok önemlidir. Aynı zamanda gömleğin nerede kullanılacağı da önem taşır. Özel bir davet için aranılan gömlek özellikleriyle spor bir kıyafeti kombin yapmak için aranılan gömlek özellikleri farklıdır. Bu farklılıklar gömleğin fiyatında da önemli rol oynamaktadır.

Erkek Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Erkek gömlek modelleri pratik olmasıyla, zarafetiyle ve şıklığıyla 7'den 70'e herkese hitap eden kıyafetlerdir. Stil sahibi olan erkekler için gömleklerin adeta bir tutkuya dönüştüğü söylenebilir. Ayrıca erkek gömlek dört mevsimde de kullanılabilen bir kıyafettir. Bu yönüyle de oldukça avantaj sağlamaktadır. Erkeklerin gardırobunda bu kadar özel bir yere sahip olan gömleklerin çok fazla modeli bulunmaktadır.

Genç ve sportif erkekler daha çok slim fit tasarımları tercih etmektedirler. Çünkü bu modeller vücut hatlarını daha çok ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca günlük olarak kullanılabilen pek çok model iş yaşantısının resmiyetine de kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Sezonun trend olan bir ceketinin altına giyilen bir gömlek iş yaşantısının profesyonelliğinde bir takımın harika bir parçası olabilir. Erkek gömlek modellerinde kareli ve çizgili olan desenler de sıklıkla tercih edilmektedir. Bu tarz modellerle rahat ve spor kombinler oluşturulabilir.

Erkek gömlekler, ayrıca iş yaşantısındaki kombinlerde ve özel organizasyonlardaki kombinlerde de sıklıkla tercih edilen parçalardır. Bu kadar çok kullanılan bir kıyafette model sayısı da oldukça fazladır. Klasik gömlekler, spor gömlekler, düz ya da desenli gömlekler, ekose gömlekler gibi çok fazla seçenek bulunmaktadır. Gömlek modellerinde genel olarak siyah ve beyaz renkler kullanılsa da son yıllarda farklı renk kullanımlarında ciddi bir artış vardır.

Çok fazla gömlek çeşidi olduğundan dolayı çok farklı fiyatlarla da karşılaşılabilmektedir. Sizler de son moda gömlek modellerine ulaşmak ve kaliteli ürünlere sahip olmak isterseniz, aradığınız her şeye sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizde son trend ürünleri görebilir ve farklı kombin seçeneklerine bakarak sizin için en iyi olanına kolaylıkla karar verebilirsiniz.