• Stok
  • Beden
  • Ürün Çesidi
  • Renk
  • Fiyat Aralığı

ERKEK PARDESÜ

0 ÜRÜN

Erkeklerin gündelik hayatta sürekli giymiş olduğu ürünlerden bir tanesi olmaktadır. Bayan cinsiyetinin de birçok farklı modeli bulunduğu için erkek cinsiyetine göre de farklı stil tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Kaliteli olarak tercih edebileceğiniz bu ürünler yaş aralığına göre de farklı tasarımlara sahip olmaktadır.

Gençlerin tercih edebileceği erkek pardesü modelleri genellikle spor detayların ön planda olduğu birkaç farklı aksesuarların kullanıldığı modeller olabilirken ileri yaş kesiminin giyebileceği modeller daha sade ve klasik modellerden oluşmaktadır. Her erkeğin özel günlerde kullanmak için dolabında mutlaka bu dış giyim ürünlerinden bir tane bulundurması gerekir.

Erkek Pardesü Çeşitleri

Erkekler dinamik görünümlerini tamamlamak için erkek pardesü çeşitleri arasında farklı tasarımlara yönelebilirler. Bu tasarımlar arasında dikkat çeken ve ön plana çıkan modeller arasında başlıca olarak kemer aksesuarı ile süslenmiş olan modelleri görüntüleyebilirsiniz. Spor yapan erkeklerin bel detayını ön plana çıkarabilmelerine yardımcı olan pardesünün içerisinde bulunan gizli kemerleri de kullanabilmeleri önerilir. pardesünün boy uzunluğu farklı modellere göre değişkenlik göstermektedir. Mont veya diğer dış giyim ürünlerine kıyasla uzunluk olarak biraz daha uzun model olmaktadır. Katılacağınız özel bir davette şık bir görünüm çizebilmek için sizde bu ürünleri kaliteli olarak dolabınızda bulundurabilirsiniz.

Erkek pardesü modelleri genellikle koyu renklerden oluşmaktadır. Haki ve gri renklerinin ön plana çıktığı pardesü modellerinin yanı sıra siyah ve antrasit renklerinden oluşmuş modelleri de sıklıkla tercih edebilirsiniz. Ten renginize uyan bir modeli seçtiğinizde diğer geri kalan giysi kombinlerinizi de daha keyifli olarak sağlayabilirsiniz. Mevsim şartlarına göre tasarımı ve renklerin kullanımı yapıldığı için kışın soğuk havalarda genellikle koyu renklerden üretimi sağlanmaktadır. Kış mevsimi gibi ara mevsimlerde de kullanabileceğiniz yani ürünü satın alırken dört mevsim ibaresi bulunan ürünleri aldığınızda hem şık bir stil kazanabilirsiniz hem de modayı yakından takip eden bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Erkek Pardesü Modelleri

Erkek pardesü modelleri arasında ofis stilinize farklı bir dokunuş katabilmek için yine düğmeli modelleri tercih edebilirsiniz. Havaların soğumaya başladığı zamanlarda özellikle sonbahar mevsiminde akşam değişen hava koşullarında rahatlıkla bu giysiyi tercih edebilirsiniz. Polyester kumaşından üretildiği için astarlı modellerini satın alarak daha tok bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yaz mevsimi başlangıcında da mont ve diğer kalın kumaştan üretilmiş dış giyim ürünlerini kullanmayı bıraktığınızda her mevsime uyum sağlayan bu pardesü modelleri ile klasik görünümünüzü daha trend bir hale getirebilirsiniz.

Yine bu modeller arasında çeşitli düğme modellerinin kullanıldığı erkek pardesü seçenekleri mevcuttur. Bu dış giyim ürününü satın almadan önce üretildiği kumaş türüne de dikkat etmeniz önerilir. Piyasada daha çok polyester kumaşının dikimi yapılarak satışa sunulan modellerini bulabilirsiniz. Tercih etmiş olduğunuz modeli uzun yıllar ilk günkü kalitesi ile kullanabilmek için temizleme işlemleri dikkatli yapmanız gerekir.

Erkek Pardesü Fiyatları

Erkek dış giyim ürünlerinden birisi de pardesü modelleri olmaktadır. Bu pardesü modelleri dört mevsim rahatlıkla kullanılabilen esnek bir kumaşa sahip olmaktadır. Polyester kumaşının kullanıldığı ürünler, astarlı olan pardesü modellerini satın alarak ütü yapma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Gündelik hayatta işlemlerinizi yaparken sizi zorlamayacak kumaştan üretildiği için kolaylıkla işlem hareketlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tarzına ve dış görünüşüne önem veren erkeklerin tercih etmiş olduğu erkek pardesü fiyatları değişkenlik göstermektedir. Klasik olan pardesü modeline eklenen küçük detaylar fiyatın artışına sebep olmaktadır. Sizde bütçenizin belirlediği çizgiler ölçüsünde kalite olarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Erkek pardesü modelleri ile ofis çizginizi farklı bir görünümle değiştirebilirsiniz. Tarzınıza farklı bir dokunuş katabilmek için koyu renklerden üretimi yapılıp satışa konulmuş olan modellerini güvenli olarak satın alabilirsiniz. Bu ürünler tarzınıza farklı bir dokunuş katabilmek için ve sizin daha dinamik olarak karşınızdaki insana yansıtabilmek için önemli parçalar olmaktadır. Havaların soğuması ile birlikte sizde dış giyim ürünü olarak tercihlerinizi bu modellerden yana yapabilirsiniz.

Erkek Pardesü Modelleri ve Fiyatları

Erkek pardesü modelleri ve fiyatları her zaman değişkenlik göstermektedir. Ancak bu model dış giyim ürününü satın aldığınızda uzun yıllar dolabınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünü satın aldıktan sonra yıkama talimatına göre makinenizde yıkadığımızda ya da kuru temizlemede temizleme işlemi yapıldıktan sonra uzun yıllar dolabınızda muhafaza ederek özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Iş yaşamında klasik görünmek isteyen kişilerin yine bu görünümüne detay katacak koyu renkli pardesü modellerini tercih etmeleri gerekir. Bu ürünleri satın aldıktan sonra ürünün rengine uyan modellerde alt giyim ürünlerinizi ve ayakkabı kombinlerinizi çok rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Moda dergilerindeki gibi net bir şekilde ifadenizi değiştirebilmek ve güncellemek için tarzınıza en uygun şekilde hitap eden kaliteli erkek pardesü ürünlerini satın alabilirsiniz. Firmamız yılların tecrübesiyle erkek tekstil alanında kaliteli çalışmalara imza atmış bir firma olmaktadır. Bize ulaşarak bu dış giyim ihtiyacınızı kaliteli ve tarz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.