• Stok
  • Beden
  • Ürün Çesidi
  • Renk
  • Fiyat Aralığı

PALTO

15 ÜRÜN

Erkek paltolar soğuk havalarda hem korunmak hem de şık olmak için tasarlanmış olan kıyafetlerdendir. Erkeklerin sıklıkla tercih ettiği paltolar daha eski zamanlarda çok daha düz bir çizgide tasarlanırken şimdilerde daha modern bir havada ve maskülen tarzlara hitap eden şekildedir.Günümüz palto modelleri hem çok özel detaylara sahiptirler hem de erkeklerin beklentilerini tam manasıyla karşılamaktadırlar.

Uzun veya kısa şeklinde seçeneklere sahip olan palto modelleri genellikle lacivert, siyah veya kahverengi tonlarda üretilmektedirler. Dış giyimde bu renkler çok daha fazla beğenilmektedir. Bunun dışında farklı renklerde de üretimleri mevcuttur. Soğuk havalarda güçlü tarzlarından ödün vermek istemeyen beyler son trend palto modelleri sayesinde bu isteklerini kolaylıkla karşılayabilmektedirler.

Erkek Palto

Dış giyimin en beğenilen ve oldukça sık tercih edilen kıyafetlerinden olan paltolar hem günlük hayata hem de resmi ortamlara uyum gösterebilen kıyafetlerdir. Her iki duruma da uyum sağladıklarından dolayı erkeklerin giyimlerini çok kolay bir hale getirmektedirler. Gündelik hayatta pantolon ve kazaklara oldukça yakışan palto modelleri aynı şekilde takım elbise üzerine de oldukça yakışmaktadırlar. Dışarı çıkılan her anda erkeklerin giyebilecekleri bu modeller oldukça pratik bir giyinmenin kapılarını açmaktadırlar. Bu özelliklerinden dolayı da erkek modasında kendilerine sağlam bir yer edinmeyi başarmışlardır.

Erkek palto modelleri kıyafetleri zahmet vermeden tamamlayan oldukça kullanışlı modellerdir. Spor veya klasik tarzlara sahip olan modeller var olduğu gibi her iki tarza da uyum gösterebilecek modeller de mevcuttur. Kişiler kullanım alanlarına ve tarzlarına göre doğru seçimleri yaparak girdikleri her ortamda ilk izlenimlerini çok başarılı kılacaklardır. Ayrıca palto içine yelek giymek veya paltoyu klasik bir ayakkabıyla tamamlamak da oldukça revaçtadır. Böyle bir kombin sayesinde maskülen stili vurgulamak çok daha etkili olmaktadır. Paltoların asıl amacı kişileri soğuktan korumaktır. Bu nedenle palto kumaşları da bu amaç doğrultusunda özel olarak üretilmektedir. Palto modellerinin soğuktan koruyan yapıları ve oldukça özgün tasarımları sayesinde hem kış mevsimini rahat bir şekilde geçirmek mümkündür hem de girilen her ortamda tüm gözler şıklığın üzerinde buluşacaktır.

Palto Modelleri

Palto modelleri çok farklı stillerde üretilebilen modellerdir. Kırlangıç yaka modeller, dik yaka modeller, trençkot, desenli veya düz modeller gibi çok farklı çeşitler mevcuttur. Paltolar bu yönleriyle hem oldukça dikkat çekici olan kıyafetlerdir hem de beylerin tarzlarını korumalarına yardımcı olmaktadırlar. Kişiler kendi bedenlerine uygun olan ürünleri kolaylıkla bulabilmektedirler. Erkek gardıroplarında mutlaka bulunması gereken palto modelleri karizmayı en iyi şekilde yansıtan kıyafetlerdir.

Paltolarda oldukça gelişmiş bir model aralığı söz konusudur. Klasik palto modelleri, uzun paltolar, kapüşonlu modeller veya kaban tarzında olan modeller hem iş yaşantısında hem de günlük hayatta kolaylıkla kullanılabilmektedirler. Seçilen modellerin pek çoğu spor kombinlerle de takım elbiseyle de kullanılabilen modellerdir. Erkek giyiminde pratikliğin önemi düşünüldüğünde palto modelleri bu ihtiyacı fazlasıyla karşılamaktadırlar. Tüm ortamlarda fark edilmek ve tarzlarıyla dikkat çekmek isteyen beyler son trend palto modellerinden yararlanabilirler. Paltoların sahip oldukları model çeşitliliği, tasarımlarının güzelliği ve karizma yapıları istenilen şıklığı ve uyumu fazlasıyla sağlamaktadır.

Palto Fiyatları

Konforu ve şıklığı bir arada sunan paltolar, çok farklı modellerde ve renklerde üretilebilen kıyafetlerdir. Çok zengin bir çeşitliliğe sahip olmaları beyler için büyük avantajdır. Çünkü palto seçimi oldukça özen isteyen bir durumdur. Tüm kıyafetlerin en üstüne giyilen paltolar bir erkeğin tarzı hakkında büyük bilgi vermektedir. Bu nedenle seçimleri de dikkatlice yapılmalıdır. Palto fiyatları değişkenlik gösteren yapıdadır. Çünkü çok fazla model ve tasarım çeşitliliği söz konusudur. Kişiler tarzlarına ve bedenlerine göre olan modelleri fiyatlar konusunda da karşılaştırarak en ideal olan ürünlere rahatlıkla ulaşabilmektedir. Kumaşın kalitesi, paltonun kısa veya uzun olması ve diğer detaylar palto fiyatını etkileyen unsurlardır. Tüm bu kıstaslar göz önüne alınarak dikkatlice seçim yapılmalıdır.

Palto Modelleri ve Fiyatları

Paltolar zamansız olan kıyafetlerdir. Düz ve sade tasarımlar uzun yıllar boyunca güven içinde kullanılabilmektedir. Bununla birlikte sezonlarda öne çıkan modeller olmaktadır. Özellikle kapüşonlu modeller, düz ve sade olan modeller gibi zamansızlığı yakalamış olan ürünlerdir. Erkekleri hem sıcak tutan hem de onların şıklıklarını tamamlayan palto modelleri iş hayatından özel davetlere kadar her alanda kullanılabilmektedirler. Fermuarlı veya düğmeli çeşitlere sahip olan palto modelleri kıyafetlerle zahmetsiz bir şekilde kombin yapılabilmektedirler. Klasik-spor tarzlara oldukça yakışan palto modelleri aynı zamanda olgun duruşun en iyi temsilcilerindendir.

Erkeklerin tarzlarını ve özgüvenlerini en iyi yansıttıkları kıyafetlerden olan paltolar hem soğuktan koruyan hem de her ortama uyum sağlayan kıyafetlerdir. Kış giyiminde vazgeçilmez parçalardan biridirler. Jean pantolonların da takım elbisenin de üstüne giyilebilen yapıları sayesinde erkek giyimine büyük kolaylık sunmaktadırlar. Sizler de hem şık olmak hem de soğuk havalardan konforlu bir şekilde korunmak isterseniz sitemizdeki palto modelleri ve fiyatları inceleyip en uygun fiyatlarla en son moda palto modellerini satın alabilirsiniz. Son moda tasarımlarımız sayesinde ne soğuklar için ne de tarzınız için endişe duymanıza gerek kalmayacaktır. Rahat dokuları ve oldukça kaliteli görüntüleriyle sizlere harika bir kullanım imkânı sunan ürünlerimiz farklı fiyat seçenekleriyle de bütçenizi korumaktadırlar.

Kapüşonlu modellerimizden tarzınıza ve bedeninize uygun olanları seçerek hem son trendleri yakalamış olursunuz hem de bere, şapka gibi fazladan aksesuarlara ihtiyaç duymazsınız. Gerek fermuarlı gerekse düğmeli modellerden kullanımınıza uygun olanları seçerek rahat bir kombin yapmanın keyfine varırsınız. Sade ve düz tasarımdan oluşan modellerimizi gardırobunuzdaki diğer parçalarla son derece kolay bir şekilde kombinlersiniz. Düz, desenli, uzun, kısa, düğmeli, fermuarlı ve daha pek çok detaya sahip modeller firmamız kalitesiyle beğeninize sunulmaktadır. Cazip fırsatlarımız ve ödeme kolaylarımız sayesinde gardıroplarınıza harika dokunuşlar yapabilir, palto kalitesinden ve şıklığından sonuna dek faydalanabilirsiniz.