• Stok
  • Beden
  • Ürün Çesidi
  • Renk
  • Fiyat Aralığı

SLİM FİT GÖMLEK

118 ÜRÜN

Erkeklerin hem klasik giyimde hem de spor giyimde vazgeçilmez olan kıyafetleri şüphesiz ki gömleklerdir. Her mevsimde giyilebilen kıyafetler olması ve birden fazla kombinde kullanılabilmeleri gömlekleri vazgeçilmez yapan başlıca özelliklerdir. Günümüz giyim sektöründe çok farklı türlerde ve desenlerde gömlek modelleri bulunmaktadır. Slim fit gömlekler, gömlek grubu içerisinde en fazla rağbet gören türlerden biridir.

Gömlek tarzının özellikle kol ve bel kısımları, kişinin vücut şekline göre tam oturmaktadır. Bu nedenle slim fit gömlek diye bahsedilen türler aslında dar kesim gömleklerdir. Genellikle fit bir vücuda sahip olan erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen slim fit gömlek modelleri, pek çok erkeğin dolabında kurtarıcı parçalar arasında yer almaktadır. Slim fit gömlekler sayesinde hem gündelik yaşantıda hem de özel zamanlarda kolay bir şıklık elde etmek mümkündür.

Slim Fit Gömlek Fiyatları

Slim fit gömlekler kısaca ifade etmek gerekirse dar kesim olan gömleklerdir. Bu gömlek türlerinin kolları dardır ve gömlek omuzla bele tam oturmaktadır. Bu gömlek türü kişinin vücudunu sarıp sarmalamaktadır. Sırt tarafında pensleri yer alan slim fit gömlekler daha çok spor kombinler için tercih edilmektedir. Slim fit gömlek fiyatları için net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Bunun nedeniyse, gömlek fiyatlarının pek çok unsura göre değişkenlik göstermesidir. Gömlekte kullanılan kumaşın kalitesi, gömleğin kısa ya da uzun kollu olması, gömlek deseni ve tasarımı gibi unsurlar slim fit gömlek fiyatlarını etkileyen unsurlardır.

Slim fit gömlek grubunda oldukça geniş bir çeşitlilik söz konusudur. Bu çeşitliliğin var olması da gömlek fiyatlarında değişkenliğin olmasını sağlamaktadır. Ayrıca erkek gömlek modası her sene kendini yenilemektedir. Bu yenilikle beraber çok daha farklı tarzlar ve gömlek çeşitleri ortaya çıkmaktadır. Var olan bu yenilikler slim fit gömlek modelleri için de geçerlidir. Bu değişim, gömlek fiyatları üzerinde de etkili olan bir unsurdur. Ancak var olan fiyat çeşitliliği kişiler için bir avantaj haline dönüşmektedir. Farklı fiyatlara sahip olan gömlek modellerini karşılaştırmak ve en uygun olanını seçebilmek mümkün olmaktadır. Bu sayede kişiler hem hayal ettikleri gömleklere kavuşmaktadırlar hem de farklı fiyatların avantajlarından yararlanmaktadırlar.

Kısa Kollu Slim Fit Gömlek

Slim fit gömlek, kişinin vücuduyla harika bir uyum sağlayan gömlek çeşididir. Kendine olan güvenini yansıtmayı sevenlerin tercihi olan slim fit gömlekler çok farklı desenlerde ve tasarımlarda üretilebilmektedir. Genellikle spor giyimde kullanılan bu gömleklerin kısa veya uzun kollu modelleri de mevcuttur. Slim fit kısa kollu gömlek modelleri yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetlerindendir. Slim fit gömlekler dar kesim gömlekler olduğundan dolayı, bu grupta kısa kol kötü gözükmemektedir. Normalde erkekler gömlek giyiminde daha çok uzun kollu modelleri tercih ederler. Ancak slim fit gömleklerin omuza ve kola oturan yapısı, bu gömlekleri kısa kollu da kullanılabilir hale getirmektedir. Bu sayede yazın sıcak günlerinde hem rahat bir kombin yapmak hem de rahatlıkla birlikte emsalsiz bir şıklığa sahip olmak mümkün olmaktadır.

Slim fit gömlek modelleri, fit vücuda sahip olan erkeklerin en sevdikleri modellerdir. Kişinin vücuduna uygun bir şekilde gömlek seçmesi hem rahatlık hem de görsellik açısından önemlidir. Slim fit gömlekler bu iki kavramı da en iyi şekilde dengeleyen kıyafetlerdir. Dar yapıları sayesinde vücuda otururlar ve harika bir şıklık sağlarlar. Aynı zamanda vücuda tam bir uyum sağladıklarından dolayı rahat bir kullanım olanağı sunarlar. Bu gömlek modellerinde kısa kollu olan çeşitlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü kısa kollu slim fit gömlek modellerinin vücudu saran yapısı ve kollara tam oturan tasarımları, kısa kol modelinin kötü gözükmesini ortadan kaldırmaktadır. Erkekler bu sayede sıcak havalarda uzun kollu gömlek giymekten kurtulurlar. Slim fit kısa kollu gömlekler sayesinde mevsime uygun rahatlıkta kombin yapabildikleri gibi aynı zamanda şıklıklarından da ödün vermemiş olurlar.

Erkek Slim Fit Gömlek

Erkek slim fit gömlek, vücuda göre olan gömlektir. Dar gömlek diye de bilinen slim fit gömleklerin aslında dar anlamı içermesi de bu gömleklerin vücuda tam oturmasından ileri gelmektedir. Belli vücut ölçülerine sahip olan erkeklerin baş ucu kıyafetleri arasında yer alan slim fit gömlekler tüm gözleri üzerinde toplayan modellerdir. Çünkü bu gömleklerde omuz, kol ve bel kısımları kişinin vücuduna göre oturmaktadır. Haliyle herhangi bir fazlalık, bolluk ya da gereğinden fazla darlık söz konusu olmamaktadır. Fit bir vücuda sahip olan erkekler, slim fit gömlek modelleriyle harika tarzlar elde etmektedirler.

Gömlek seçimlerinde en fazla yapılan yanlışlardan bir tanesi, kişinin kendi bedeninden bir beden büyük gömlek seçmesidir. Bu seçim şıklık sağlamak yerine maalesef kötü bir görselliğe neden olmaktadır. O nedenledir ki moda dünyasında slim-fit kalıplar oldukça popülerdir. Bu gömlek modelleri erkeklerin beline tam oturmaktadır ve aynı şekilde kolları da sarmalamaktadır. Bu sayede kişiler vücutlarına tam oturan bir gömleğe sahip olurlar. Herhangi bir fazlalık veya tam aksine bir darlık olmayacağından, slim fit gömlek ile yapılan doğru kombinler görenleri kendine hayran bırakacaktır.

Erkek Slim Fit Gömlek Modelleri

Erkek slim fit gömlek modelleriyle oldukça modern bir tarz yakalamak mümkündür. Spor ceketlerin içinde oldukça güzel duran slim fit gömlekler aynı zamanda uygun modellerle takım elbise içinde de harika bir görüntü sergilemektedir. Beyaz renkteki gömlekler daha çok takım elbiselerle kombinlenirken, siyah veya lacivert renklerdeki slim fit gömlekler spor ceketlerin içinde tercih edilmektedir. Erkek slim fit gömlek modelleri, V yakalı triko kazakların içinde de oldukça şık durmaktadır. Kazakla beraber renk ve tarz uyumu yakalanabildiği gibi, kazağı çıkarma durumunda da şıklık korunmaya devam edecektir.

Çünkü slim fit gömlekler spor giyimden hoşlanan ve vücut çalışması yapan erkeklerin baş ucu parçalarıdır. Sizler de vücudunuza uygun olan kaliteli modellere ulaşmak ve modanın kalbinde tasarlanmış ürünleri incelemek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Son trend parçalara sitemizden ulaşabilir, farklı kombin çeşitlerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Erkek slim fit gömlek alanında bir marka olan firmamızdan, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.