• Stok
  • Beden
  • Ürün Çesidi
  • Renk
  • Fiyat Aralığı

KETEN GÖMLEK

7 ÜRÜN

Erkek modasında her zaman üst sıralarda yer alan kıyafetlerden biri gömleklerdir. Gömlek kullanımının modası asla geçmez. Erkek gardıroplarında yer alan çeşit çeşit gömlekler çok arklı pantolonlar, takım elbiselerle, şort veya kapri gibi günlük kıyafetlerle rahatlıkla kombin edilebilmektedir. Klasik gömlekler, spor gömlekler, kareli gömlekler, keten gömlekler ve daha pek çok çeşit erkek giyiminde canlılığı ve farklılığı oluşturmaktadır.

Gömlek çeşitleri arasında en sık tercih edilenlerden biri de keten gömlek olmaktadır. Keten kumaş, kendi doğası gereği kullanıldıkça güzelleşen bir kumaştır. Bu sayede sahip olunan keten gömlekler uzun yıllar boyunca güven içinde kullanılabilmektedir. Ayrıca keten gömlekler oldukça konfor sağlayan gömleklerdir. Bu sayede hem rahatlık hem de şıklık aynı anda elde edilebilmektedir. Modada zamansızlığı yakalamak ve gittikleri ortamlarda şıklığı başkasına kaptırmak istemeyen erkekler gardıroplarında mutlaka keten gömlek modellerine yer vermektedirler.

Kısa Kollu Keten Gömlek

Keten gömlekler yaz mevsiminde kişiyi oldukça ferah tutan gömleklerdir. Ayrıca görünümü de oldukça şıktır. Keten gömleğin bu olumlu özelliklere sahip olması, onu erkek modasına önemli bir yere taşımış durumdadır. Terletmeyen ve sağlıklı olan yapısı nedeniyle daha çok bahar ve yaz mevsiminde tercih edilen keten gömlekler farklı kombinler eşliğinde her mevsim giyilebilmektedir. Gömlek modelleri arasından mevsime göre uzun veya kısa kollu keten gömlek seçilebilir.

Bu doğrultuda kısa kollu gömlek modelleri daha çok yaz mevsiminde tercih edilmektedir. Ketenin hava alan yapısına bir de kısa kolun ferahlığı eklendiğinde ortaya oldukça rahat bir kullanım çıkmaktadır. Ayrıca keten gömleğin şık yapısı ve her ortama uyan tarzı da keten gömleği vazgeçilmez parçalardan biri haline getirmektedir. Bahar ve yaz aylarında kısa kollu keten gömlek modelleri tercih edilerek hem konforlu hem de şık bir tarz yakalanabilmektedir.

Erkek Keten Gömlek

Şıklığı oldukça başarılı bir şekilde tamamlayan keten gömlekler, nefes alan yapıları sayesinde de oldukça sevilmektedirler. Erkek keten gömlek modelleri pantolon üzerine giymek için oldukça uygun olan modellerdir. Ayrıca ceket içinde de çok başarılı bir şekilde kullanılabilmektedirler. Spor bir tarz elde etmek isteyenler keten gömleklerini farklı ceketlerinin içlerine kombinleyebilirler. Ceket ve keten gömlek uyumunu kot veya gabardin tarzı bir pantolonla tamamlayarak tüm gözleri üstlerine çekmeyi başarabilirler.

Erkek keten gömlek, ince ve nefes alan kumaşı sayesinde özellikle yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetlerinden biridir. Spor ayakkabılarla, kot pantolonlarla veya ceket içine yapılan kombinlerle harika bir uyum sağlamaktadırlar. Ayrıca yaz aylarının vazgeçilmez bir parçası olan sandaletlerle de mükemmel bir uyum içinde kullanılmaktadırlar. Keten gömlekler pantolon dışında harika duran gömleklerdir. Gömleklerini pantolon içine sokmayı sevmeyen beyler keten gömlek rahatlığından ve şıklığından faydalanmaktadır. Pantolon dışında kalan keten gömlekler hem rahat bir kullanım hem de özgür bir tarz sunmaktadır. Böylelikle yaz aylarının canlılığına uygun bir stil yakalanmaktadır. Özgür ruhlu olan erkekler, rahatlıkla şıklığı aynı anda isteyenler, her ortamda şıklığıyla ön planda olmayı sevenler ketenin şıklığından ve konforundan faydalanabilirler.

Erkek Keten Gömlek Modelleri

Çoğu erkeğin sevdiği keten gömlekler çok farklı desenlerde ve renklerde üretilebilmektedir. Her gömlek çeşidinde olduğu gibi keten gömlek modellerinde de beyaz renk en fazla tercih edilen renklerdendir. Daha doğrusu keten gömlek denilince akla beyaz renk ve türevleri gelmektedir. Keten gömleğin o rahat, nefes alan ve ince yapısına beyaz renk oldukça çok yakışmaktadır. Seçilen keten gömlek modeli, kişinin üzerine tam oturmalıdır. Kişinin vücut ölçüsünden daha büyük ölçülere sahip olan keten gömlekler maalesef şık bir görüntü oluşturmazlar. Bu nedenle kişiler keten gömlek seçiminde beden ölçülerine tam uyarak hareket etmelidirler. Pantolon dışında ayrı ceket içinde ayrı şık duran erkek keten gömlek modelleri, rahatlığı ve şıklığı bir arada isteyen beylerin ilk tercihidir.

Keten gömlekle klasik bir tarz elde etmek isteyenler daha çok düz modelleri ve tek renkleri tercih etmektedirler. Kanvas pantolonla veya kaliteli bir kumaş pantolonla kombin yapılan keten gömlek ortaya harika bir tarz çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu kombinde kemer ve ayakkabı uyumuna da dikkat etmekte fayda vardır. Lacivert veya dengi renklere sahip olan bir kumaş pantolon üstüne giyilen krem renk keten gömlek harika bir uyum oluşturacaktır. Keten gömlek ile spor bir tarz yakalamak isteyenlerse daha çok renkli keten gömlek modellerini tercih etmektedir. Kot pantolonlarla kombin yapılan renkli keten gömlekler zamanı geçmeyen tarzlardan biridir. Yine yazlık olarak üretilen pantolonlarla, daha açık renklere sahip olan keten gömlek modelleri kombin yapılabilmektedir.

Erkek Keten Gömlek Fiyatları

Keten gömlek giyen erkekler özellikle bahar ve yaz aylarında çok rahat etmektedirler. Çünkü keten kumaş yapısı gereği hava almakta ve kişiyi terletmemektedir. Bu da yazın sıcak günlerinde oldukça rahat bir kullanım olanağı sunmaktadır. Bunun yanı sıra kış aylarında da ceket içine giyilen keten gömleklerle farklı bir tarz yakalanabilmektedir. Keten gömlekler kotlarla, yazlık pantolonlarla veya kumaş pantolonlarla kombin yapılabilen gömleklerdir. Oldukça geniş bir model aralığına sahip olan erkek keten gömlek fiyatları da geniş bir aralığa sahip olmaktadır.

Kumaşın kalitesi, rengi, gömleğin tarzı, cep veya yaka detayları gibi unsurlar keten gömlek fiyatlarını etkileyen unsurlardır. Keten gömlek modellerinde farklı fiyatlara rastlamanın başlıca sebepleri bunlardır. Erek gardıroplarında farklı model ve fiyat aralıklarına sahip olan keten gömlekler mutlaka bulunmaktadır. Bu sayede kolaylıkla kombin yapılabilmekte ve özgün bir tarz elde edilebilmektedir. Sizler de keten şıklığından faydalanmak ve konforlu bir kıyafet deneyimi yaşamak isterseniz sitemizdeki keten gömlek modellerini inceleyebilirsiniz. Zevkinize ve bütçenize göre seçeceğiniz keten gömlekler gardıroplarınızın kurtarıcı olan parçaları haline geleceklerdir.