• Stok
  • Beden
  • Ürün Çesidi
  • Renk
  • Fiyat Aralığı

DESENLİ PANTOLON

3 ÜRÜN

Pantolonlar erkek giyimde en sık kullanılan kıyafetlerdendir. Günlük hayatta, iş yerinde, sokağa çıkarken, özel davetlerde ve daha pek çok aktivitede genellikle pantolonla yapılan kombinler tercih edilmektedir. Bu kadar sık kullanılan bir ürün grubunda oldukça çok model ve renk olmasına şaşırmamak gerekir.

Erkek pantolon denildiğinde akla genelde kumaşlar ve sade tasarımlar gelse de son yıllarda oldukça popüler olan modellerse desenli pantolon modelleridir. Tüm erkeklerin gardırobunda mutlaka olması gereken desenli pantolonlar oldukça farklı bir tarz yaratmak isteyen beyler için ideal olan ürünlerdir. Dört mevsimde de giyilebilmeleri erkek giyimine oldukça avantaj sağlayan bir özelliktir. Erkekler doğru seçecekleri desenli bir pantolonla hayal güçlerini ve stil bilgilerini birleştirerek harika kombinlere imza atabilmektedirler.

Erkek Desenli Pantolon

Erkek desenli pantolon modelleri içerisinde en çok tercih edilenlerden biri kırçıllı olan modellerdir. Genellikle İtalyan kesim veya dar kesimden oluşan bu modeller hem spor hem de klasik şıklığın vazgeçilmezlerindendir. Gri ve mavi renklerin yoğun olarak kullanıldığı kırçıllı modeller klasik ayakkabılarla ve doğru seçilmiş bir kemerle oldukça uyum göstermektedir. Ofis ortamında veya önemli organizasyonlarda klasiklikten vazgeçmemekle birlikte rahatlık ve özgünlük arayan beylerin bir numaralı tercihlerindendir.

Desenli pantolonlar, sade ve düz modellere göre daha hareketli olan ancak göz yormayan modellerdir. Barındırdıkları ufak çizgi ayrıntılarıyla ya da kendinden desenli kumaş yapılarıyla kombinlere hareketlik katarlar. Bu sayede sıradanlık uzak ancak göze batmayan bir şıklık elde edilmektedir. Özgür ruhlu olan beyler ve stillerinde özgünlükten yana olanlar için desenli pantolon modelleri oldukça ideallerdir. Bunun yanı sıra desenli pantolonların spor olan modelleri body ve gömleklerle rahatça kombin yapılabilmektedir. Genelde pamuklu kumaştan üretilen bu pantolonlar sayesinde hem şık görünmek hem de rahat hissetmek mümkün olmaktadır. Trend bir görünüm yakalamak isteyen beyler desenli pantolon modellerinden yararlanmalıdırlar. Özellikle yaz aylarında tercih edilen camel renkli modeller erkek giyiminde oldukça revaçta olan modellerdir.

Desenli Pantolon Modelleri

Erkekler hayatlarının pek çok alanında klasik giyinmekten hoşlanmaktadırlar. Ancak kumaş pantolonlar veya düz tasarımlara sahip olan modeller oldukça fazladır. Giyimlerine hareketlik katmak isteyen beylerse tercihlerini desenli pantolon modellerinden yana kullanmaktadırlar. Hayatın pek çok alanında ihtiyaç duyulan klasik şıklığa desenli pantolonların özgün tasarımlarıyla ulaşmak mümkündür. Gündelik yaşamda veya özel anlarda ihtiyaç duyulan klasikliği desenli pantolonlar hem özgün bir biçimde hem de oldukça tarz olarak karşılamaktadırlar. Özellikle de kendinden desenli olan modelleri stil sahibi erkekler için vazgeçilmezlerdir.

Desenli pantolon modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de çizgi desenli olan modellerdir. Bu pantolonlarda çizgiler oldukça ince ve belli belirsiz şekildedir. Bu halleriyle hem sade ve şık bir görünüm sağlamaktadırlar hem de bütün olarak bakıldığında var olan çizgi detaylarıyla yapılan kombinlere ayrı bir hava katmaktadırlar. Aynı şekilde nokta desenli olan modeller de oldukça ilgi çekicidir. Tıpkı çizgi desenlilerde olduğu gibi nokta desenlilerde noktalar oldukça ufak ve iç içe geçmiş şekildedir. Puantiye desenlerine sahip olan bu pantolonlar hem klasik tarzların hem de spor kombinlerin vazgeçilmezleri haline gelmişlerdir. Özellikle siyah renkte olan nokta desenli modeller hem casual tarzlara hem de klasik şıklığın gerekli olduğu anlara mükemmel bir uyum sağlamaktadırlar.

Desenli Pantolon Fiyatları

Desenli pantolonlar çok farklı tasarımlara ve renklere sahip olan kıyafetlerdir. Ayrıca pantolonların her biri cep, kesim ve kumaş gibi farklı özelliklere sahiptirler. Tüm bu özellikler ve tasarım farkları pantolon fiyatlarını etkileyen önemli unsurlardır. Bu nedenle desenli pantolon fiyatları incelenirken farklı fiyat aralıklarıyla karşılaşmak oldukça olağandır. Desenli pantolonlarda parlak kumaşlar da kullanılmaktadır. Böyle ürünlerin fiyatları diğerlerine göre daha fazla olabilmektedir. Ayrıca kullanılan kumaşın kalitesi ve kesimi de pantolon fiyatını etkilemektedir. Desenli pantolonların çok sık bir kullanım alanına sahip olması fiyatların da çeşitli olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle kişiler her bütçeye hitap edebilen modellere rahatlıkla ulaşabileceklerdir.

Desenli Pantolon Modelleri ve Fiyatları

Desenli pantolonlarda çok farklı tasarımlar söz konusudur. Günümüz moda dünyasında oldukça farklı çizgilerden yararlanılmaktadır. Çok daha cesur tasarımlara ve farklı renklere yer verilmektedir. Bu nedenle her erkeğin dolabında hem temel renk ve modellerden hem de özgün tasarımlardan olan desenli pantolonlar yer almalıdır. Fit kesime sahip modeller, nokta desenliler, çizgi desenliler veya örgü desenli modeller erkek giyiminde oldukça revaçta olan modellerdir. Kişiler kendi zevklerine ve bedenlerine uygun olan modelleri seçerek desenli pantolon şıklığından ve zarafetinden sonuna kadar faydalanabilirler. Hayatın neredeyse her alanında kullanılabilen bu pantolonlar sayesinde tüm gözleri şıklığınıza çevirmek kaçınılmaz olacaktır.

Sizler de desenli pantolon modellerini incelemek ve uygun kombin seçeneklerini görmek isterseniz sitemizdeki koleksiyonumuzu ziyaret edebilirsiniz. Spor forma sahip erkeklerin de klasikten vazgeçemeyen beylerin de ortak tercihi olan desenli pantolon modelleri son trend çizgilerde hazırlanmış olan koleksiyonumuzda yer almaktadır. Sizlere esneklik sunarak rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlayacak olan modeller aynı zamanda sahip oldukları eşsiz tasarımlarıyla da göz doldurmaktadır. Kamuflaj desenli modellerden örgü desenlere, kendinden desenlilerden çizgi desenlere kadar olan tüm modeller sitemiz güvencesiyle beğeninize sunulmaktadır. Neredeyse her bedene uygun olan desenli pantolonlar farklı fiyat seçeneklerine sahiptirler.

Erkeklerin gardıroplarında mutlaka olması gereken desenli pantolonlar farklı fiyatları sayesinde her kesime hitap edebilen kıyafetlerdir. Kişiler beğendikleri modellerin fiyatlarını da karşılaştırarak bütçelerine en uygun olan ürünleri açığa çıkarmış olurlar. Günümüz dünyasında modaya ulaşmak eskiye oranla çok daha kolaydır. Sitemizdeki farklı fiyat seçeneklerinden ve ödeme kolaylıklarından yararlanarak desenli pantolon şıklığına sahip olabilir, girdiğiniz her ortamda tüm bakışları güçlü tarzınıza çevirtebilirsiniz.