• Stok
  • Beden
  • Ürün Çesidi
  • Renk
  • Fiyat Aralığı

BERMUDA ŞORT

1 ÜRÜN

Bermuda şortlar, özellikle yaz mevsiminde oldukça öne çıkan kıyafetlerdir. Kısa pantolon olarak da adlandırılan Bermuda şortların en önemli özellikleri son derece rahat olmalarıdır. Bermuda şort modelleri pantolon askılarıyla ve kemerlerle son derece uyumlu olan modellerdir. Rahatlığına düşkün olan ancak şıklıklarından ve tarzlarından ödün vermek istemeyen beyler yaz sıcaklarında Bermuda şort konforundan faydalanmaktadırlar.

Diz kapağın tam üstünde sonlanan Bermuda şortlar sportif tarzın en önemli tamamlayıcılarındandır. Bununla birlikte klasik şıklığa da ayrı bir hava katmaktadırlar. Özel anlarda ve resmi giyimin gerektiği alanlarda Bermuda şortla yapılan kombinlerden yararlanılabilir. Sade ve düz modelli bir Bermuda şort gömlek, kravat ve ceketle mükemmel bir uyum gösterebilmektedir. Bermuda şortlar spor ve klasik tarzların ikisini de barındıran yapılarıyla erkek gardıroplarında mutlaka bulunması gereken kıyafetlerdendir.

Erkek Bermuda Şort

Bermuda şortlar çöl iklimi olan bir yerde askerlerin daha rahat bir üniformaya sahip olmaları amacıyla ortaya çıkmışlardır. İstenilen bu özel üniforma, Bermuda şortların keşfedilmesini sağlamıştır. Bermuda şort modelleri hem resmi hem de spor giyim tarzına uyan modellerdir. Bununla birlikte oldukça konforlu bir yapıya sahip olmaları da büyük bir artı özelliktir. Neredeyse her ortamda rahat bir şekilde kullanılabilmeleri Bermuda şortları erkekler için vazgeçilmez yapmaktadır. Özellikle sıcak ve nemi havalarda çok konforlu bir giyim ürünü olmalarından dolayı çabucak yayılma göstermişlerdir.

Erkek bermuda şort denildiğinde akla daha çok düz tasarımlara sahip olan klasik modeller gelse de bununla birlikte parlak renklerden ve sıra dışı tasarımlardan oluşan modeller de mevcuttur. Son yılların en gözde renk kullanımıysa beyazdır. Beyaz renkteki Bermuda şortlar, bu grupta adeta bir klasik halini almışlardır. Özgün tarzlardan hoşlanan beylerin vazgeçilmezlerinden olan  Bermuda şortlar çok farklı dış giyim parçalarıyla kombin yapılabilmektedirler. Her yerde kullanılabilen tasarımları, konforlu olmaları ve birden fazla kıyafetle kombin yapılabilmeleri Bermuda şortları erkek giyiminde vazgeçilmez bir hale getirmiştir.

Bermuda Şort Modelleri

Yaz mevsiminde sıklıkla tercih edilen Bermuda şortlar çok fazla renk ve model çeşitliliğine sahiptirler. Sıcak ve nemli havalarda uzun olan pantolon modelleri yeteri kadar hava almadıklarından dolayı kişileri terletirler ve giyinme konforunu büyük ölçüde azaltırlar. Oldukça ince kumaşlarda ve hava alan formlarda üretilen Bermuda şortlarsa hava sirkülasyonunu tam bir şekilde sağladıklarından dolayı kişilerin gün boyunca konforlu hissetmelerini sağlarlar. Bu sayede bunaltıcı havalarda harika bir kullanım imkânı sunarlar. Erkeklerin günlük hayatta, ofis ortamlarında ve sahil kenarında oldukları anlarda en sık tercih ettikleri kıyafetlerden olan Bermuda şortlar hava geçirgenliğine son derece sahip olan kıyafetlerdir.

Bermuda şort modelleri daha çok minimal hatlarla ön plana çıkmaktadırlar. Bunun yanı sıra bu modellerde cep detaylarının yoğun bir şekilde kullanılması göze çarpmaktadır. Sandaletlerle ve şık bir gömlekle harika bir uyum gösteren bu modeller düz renklerin yanı sıra yeşil, mavi, bordo gibi canlı renklere de sahiptirler. Bu farklı tasarımları ve renkleri sayesinde rengarenk gömleklerle, dinamik tasarımlı t-shirtlerle mükemmel bir uyum göstermektedirler. Ayrıca Bermuda şort modellerinde yer alan askılar sayesinde bu şortları askı detaylı kullanmak da mümkün olmaktadır. Sade ve düz tasarımları askı detayları ile şekillendirmek kişilerin stillerine ayrı bir hava katacak, girilen her ortamda tüm dikkatler Bermuda şort şıklığında olacaktır.

Bermuda Şort Fiyatları

Bermuda şort fiyatları seçilen ürünün markasına, rengine, tasarımına ve diğer detaylara göre değişiklik göstermektedir. Şortun kumaş yapısı da fiyatı etkileyen önemli bir unsurdur. Bermuda şortların çok fazla kullanılıyor olmaları ve çok geniş bir model aralığının olması fiyatları da değişken yapabilmektedir. Kişiler bu kadar geniş fiyat aralıklarının içinde kendi tarzlarına ve stil anlayışlarına göre olan modelleri kolay bir şekilde bulabilmektedirler. Rahat ve düz tasarımlara sahip olan modeller tercih edilebileceği gibi bunun yanı sıra farklı desenlere sahip olan modeller, kareli modeller veya diğer tasarımlar tercih edilebilmektedir.

Bermuda şort modelleri erkeklerin hareket kabiliyetlerini asla engellemeyen modellerdir. Rahat yapılarıyla birlikten oldukça tarz bir görünüm sunan Bermuda şortlar spor ceketlerle, deri ayakkabılarla ve kemerlerle mükemmel bir uyum göstermektedirler. Erkek giyiminde pratik bir şekilde hazırlanmak büyük önem taşımaktadır. Bermuda şortlar pratik giyinme ihtiyacını oldukça iyi karşılayan kıyafetlerdir. Farklı fiyat seçeneklerinden yararlanarak hem beğeniye hem de bütçeye uygun olan ürünleri bulabilmek mümkün olmaktadır.

Bermuda Şort Modelleri ve Fiyatları

Yaz mevsiminin yoğun sıcaklarında beylerin imdadına koşan Bermuda şortlar diz katlamalı modellerle ve kot tasarımlarla göz doldurmaktadır. Sahil kenarlarının vazgeçilmezlerinden olan beyaz renk Bermuda şort modelleri şık gömleklerle son derece özgün bir tarz oluşturmaktadır. Pamuk, keten, kot gibi çok farklı kumaş seçeneklerine sahip olan Bermuda şortlar üst giyim parçalarıyla rahatlıkla kombin yapılabilmektedirler. Geniş model ve fiyat aralıklarının olması da beyler için büyük bir avantaj olmaktadır.

Sizler de Bermuda şort rahatlığına ve şıklığına sahip olmak isterseniz sitemizdeki özel koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz. Özellikle iş yerinde rahat giyinebilen beyler Bermuda şortların rahatlığıyla oldukça özgüvenli hissedeceklerdir. Şortla da şık olunabileceğini gösteren Bermuda şort modelleri t-shirtlerle ve ince gömleklerle oldukça uyumlu olmaktadırlar. Ayrıca Bermuda şortları kombin yaparken ayakkabı konusunda da oldukça özgür hissedeceksiniz. Hem böylesine bir rahatlık ve pratiklik için hem de şıklıktan ödün vermemek için sitemizdeki seçenekleri inceleyebilirsiniz. İstediğiniz renk, boy ve özelliklere sahip olabilecek tüm trend modeller çok cazip ödeme kolaylıklarıyla sizleri beklemektedir. İster günlük kombinlerinizde isterseniz de resmi ortamlarınızda Bermuda şort modelleri ve fiyatları bir yana bu ürünün şıklığından ve konforundan yararlanabilir, Bermuda şortlarınızı pek çok kıyafetinizle kolay bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Erkek giyimini oldukça pratik hale getiren bu şortlara firmamız güvencesiyle ve kalitesiyle sahip olabilmeniz mümkündür.