TS 683 T-SHIRT

157,00 TL 49,00 TL
69
RENK SEÇİNİZ
Ürün Bilgileri
Ürün Kodu : TS683S0217
Koleksiyon : YOK
Alt Tür : SPOR
Kesim Tipi : SLİM FİT
Model : YOK
Yaka : BİSİKLET YAKA
Kol Boyu : KISA KOL
Materyal : KOTON
İlikleme : DÜĞMESİZ
Cep : CEPSİZ
Yırtmaç : YOK
Drop : YOK
Manşet : YOK
 • AYNI GÜN HIZLI KARGO (Opsiyonel)

  Alışverişlerinizde satın alacağınız ürünler merkez depomuzun stoklarında bulunuyorsa saat 15:30'a kadar yapılan tüm işlemlerin aynı gün gönderimi sağlanır. 15:30'dan sonra verilen siparişler ya da diğer depolarımızda bulunan ürünler satın alındığında ertesi gün ya da takip eden günlerde gönderimi sağlanır. Şehir dışı depolarımızda bulunan ürünler mümkün olduğunda hızlı kargoya teslim edilecektir. Normal şartlarda 1 - 4 iş günü içierinde gönderim sağlanmış olacaktır.

 • ÜCRETSİZ KARGO (Opsiyonel)

  efor.com.tr'den yapacağınız alışverişlerinizde 150 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR. 149 TL ve altı alışverişleriniz kargo ücretine tabiidir.

 • TESLİMAT ŞARTLARI

  Alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Bu sayfada ifade edilen tüm koşullar efor.com.tr üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir. Siparişiniz, girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler Yurtiçi Kargo firması ile gönderilmektedir. Gönderileriniz, siparişiniz sistemimizde onaylandığında (kredi kartı güvenlik onayından geçen ya da banka havalesi şirket hesabımıza ulaşan alışverişler)ortalama 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. (Cumartesi ve Pazar günleri gönderim yapılmamaktadır.)

  Ürünleriniz kargo firmasına teslim edildiğinde firmamız tarafından gönderilecek mail ile siparişinizin kargo takip süreci ile ilgili bilgilendirileceksiniz.
  Siparişinizin kargo takibini üyelik girişi yaparak, siparişlerim bölümünden de takip edebilirsiniz.

  İade ilgili detaylara aşağıdaki İADE KOŞULLARI sekmesinden ulaşabilirsiniz. efor.com.tr'den yapılan alışverişlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.

  Efor Mağazacılık
  Gürsel Mahallesi Nişane Caddesi No:5 Okmeydanı-Kağıthane / İSTANBUL
  Telefon : 0 212 220 80 00
  Faks : 0 212 220 81 00
  E-Mail : efor.online@efor.com.tr

 • İADE KOŞULLARI

  Alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Bu sayfada ifade edilen tüm koşullar efor.com.tr üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.

  İlgili yasal mevzuat gereği satın aldığınız ürünleri hiçbir sebep göstermeksizin teslim almanızı takip eden 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti amacıyla efor.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu süre sizin için 30 takvim gününe çıkarılmıştır. 7 ve 30 günlük sürelerdeki iade talepleri aşağıdaki kurallara uygun alışverişlerde geçerlidir. Kurallara aykırı talepler için efor.com.tr tarafından işlem gerçekleştirilmeyecektir.

  efor.com.tr’ den yapılan alışverişlerinizde iade taleplerinizi sadece efor.com.tr üzerinden iletebilirsiniz. Bu ürünler için EFOR mağazalarından değişim işlemi yapılabilir fakat iade işlemleri sadece efor.com.tr üzerinden yapılabilir.

  Benzer şekilde EFOR mağazalarından yapılan alışverişlerde iade ve değişim talepleriniz mağazalar tarafından yönetilmektedir. Mağazalardan alınmış ürünler için efor.com.tr’de iade ve değişim talebi gerçekleştirilememektedir.

  Cayma hakkı ya da ürünü satın almaktan vazgeçme ya da defo/kusur gibi EFOR Giyim’den kaynaklı durumlarda geri gönderim kargo ücretleri;
  Yurtiçi Kargo tercih edilirse firmamıza, diğer kargo firmaları tercih edilirse müşterilerimize aittir. Bu durumlar dışında kalan tüm ihtimallerde geri gönderim kargo ücretleri müşteriye aittir. Buradaki uyarılara rağmen Yurtiçi Kargo haricinde bir kargo firmasıyla yapılan gönderimlerde, para iadesi yapılırken kargo ücreti düşülerek kalan tutar müşteriye iade edilir.

  Satın alınan ürünün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, ürün paketli ise paketi hasar görmemiş, aksesuarı olan bir ürün ise aksesuarında eksik olmaksızın iade edilmiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir. Ürün ya da ürünlerin iade amacıyla firmamıza gönderilmesi sırasında adınıza kesilmiş faturanın 1 nüshasının da ürün ile birlikte geri gönderilmesi zorunludur. Faturası gönderilmeyen ürünün iadesi kesinlikle gerçekleştirilmez.

  Takım elbise, ceket, pantolon, gömlek gibi ürünler denenebilir, ancak giyilerek kullanılmış ürünlerin iadesi mümkün değildir. İade ve değişimini talep edeceğiniz ürünün tekrar satılabilir olması esastır. İç giyim ürünleri, kol düğmesi, çorap, ayakkabı, cüzdan gibi ürünler ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

  Ürün için yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade işlemi başlatılıp, iadesi tarafımıza ulaştıktan sonra gelen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Kontrol sonrasında uygun bulunan iadeler için yapılan ödemenin şekline sadık kalınarak iade işlemi 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.
  Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 3 - 10 iş günü içerisinde hesabınıza yansır. Burada oluşabilecek olası gecikmeler tamamen bankanızın çalışma şekline bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

  Üründen kaynaklanan bir kusur, defo, dikim ya da malzeme hatasından dolayı yapacağınız iade taleplerinde ilgili yasal mevzuat şartları geçerlidir.
  Üründeki bu tip üretim hatalarının tespiti için ürünün incelenmesinin ardından müşteriye bilgi verilecektir.

  Tüm ürünler kontrolden geçirilerek kargoya teslim edilmektedir. Ancak olası hataların önüne geçmek amaçlı siparişleriniz kargo firması tarafından teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açarak, üründe/pakette hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz.

  Bu şartlara uygun iade taleplerinizde ürün ya da ürünleri firmamıza ulaştırmak için aşağıdaki kargo firması ve adresi kullanınız.

  ​İADE ADRESİ

  Yukarıdaki şartlarda kargo ücretinin EFOR’a ait olduğu durumlarda gönderim için lütfen Yurtiçi Kargo’yu tercih ediniz. Kargo ücretinin müşteriye ait olduğu durumlarda müşterinin tercih edeceği bir kargo firması kullanılabilir.

  Efor Mağazacılık
  Gürsel Mahallesi Nişane Caddesi No:5 Okmeydanı-Kağıthane / İSTANBUL
  Telefon : 0 212 220 80 00
  Faks : 0 212 220 81 00
  E-Mail : efor.online@efor.com.tr

BENZER ÜRÜNLER
Beden Tablosu

Belirtilen ölçüler kullanılan temel kalıpların genel ölçüleridir, model bazında değişiklik gösterebilir.

BEDENLER
44
46
48
50
52
54
56
58
60
62
64
66
GÖĞÜS 1/2 (CM)
47
49
51
53
55
57
59
61
63
65
67
69
BEL 1/2 (CM)
42.7
44.7
46.7
48.7
50.7
52.7
54.7
56.7
58.7
60.7
62.7
64.7
ARKA CEKET BOYU (CM)
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
KOL BOYU (CM)
61,5
62,5
63,5
64,5
65,5
66,5
67,5
68,5
69,5
70,5
71,5
72,9