• Stok
  • Beden
  • Ürün Çesidi
  • Renk
  • Fiyat Aralığı

SATEN GÖMLEK

0 ÜRÜN

Erkek giyim dünyasının vazgeçilmezlerinden biri olan gömlekler oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler. Gömlekler, erkeklerin en fazla kullandıkları kıyafetlerdir. Gerek klasik şıklıkta olsun gerekse spor tarzlarda olsun gömlek kombinlerinden sıklıkla faydalanılmaktadır.

Klasik alanda şıklıktan vazgeçemeyen beylerin en fazla tercih ettiği gömlek modellerinin başında saten gömlekler gelmektedir. Saten gömlek, sade bir şıklığın en iyi temsilcilerindendir. Ayrıca saten gömleklerin her mevsime uyum sağlayan yapısı da beyler için büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Saten gömleğin yapısı ve dokusu erkeklere konforlu bir kullanım sağlarken sahip olduğu görsellik de beyler için muazzam bir şıklık oluşturmaktadır.

Erkek Saten Gömlek

Erkek saten gömlek modelleri takım elbiselere, ceketlere ve diğer üst grup kıyafetlere en çok yakışan modellerdendir. Bu gömlek çeşidinde genellikle düz renk tasarımlar tercih edilmektedir. Oldukça rahat bir kullanıma sahip olan saten gömleklerin şıklık düzeyi ise gömleğin kullanılacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Kişiler katılacakları ortama göre saten gömleklerinin görselliğini belirleyerek her daim şıklıklarıyla dikkat çekmeyi başarabilirler.

Erkek giyiminde şıklığı parlaklıkla yakalayan bu gömlek grubu canlı renklerden oluşan modelleriyle çok daha özgün bir hale gelmektedir. Saten gömleklerde siyah, beyaz, gri gibi temel renklerin kullanılması yanı sıra mavi, kırmızı, mor, yeşil gibi oldukça canlı renklerin kullanılması da beylerin oldukça farklı tarzlar elde etmesini sağlamaktadır.

Saten Gömlek Modelleri

Saten kumaş, kumaş türleri arasında oldukça popülerdir. Oldukça hassas ve zarif bir yapıda olan saten kumaşlar birbirinden güzel erkek gömlek modellerinde hayat bulmaktadır. Erkek tarzının en önemli kıyafetlerinden olan gömlekler satenin zarafeti ve şıklığı ile buluşunca en güzel tamamlayıcılardan biri olmaktadırlar. Saten gömlek modelleri genelde düz renk tasarımlardan oluşmaktadır. Tek renkle tasarlanan modeller pek çok dış kıyafet ürünüyle rahatça kombin yapılabilmektedir. Açık renkli saten bir gömlek koyu renk pantolonlarla ya da tam tersi koyu renkli saten gömlek açık renk pantolonlarla oldukça uyumlu bir kombin sağlamaktadır. Saten gömlekler bunun dışında takım elbiselerde ve diğer dış giyim parçalarında da kolay bir şekilde kombin yapılabilmektedir.

Saten gömlek modellerinde gömleğin kalitesi çok önemlidir. Saten kumaşların kalitelisini belirleyen en önemli faktörlerden biri de kumaşın dokunma şeklidir. Saten kumaşlarda çok ince iplerin oldukça sık dokunması gereklidir. Bu sayede oldukça zarif bir kumaş elde edilmektedir. Kaliteli kumaşlardan tasarlanan saten gömleklerse erkeklerin klasik şıklıktaki en büyük yardımcıları olmaktadır. Özel bir buluşmada, iş hayatında, özel organizasyonlarda ve daha pek çok ortamda saten gömlek şıklığı oldukça dikkat çekmektedir. Erkeklerin gardıroplarında mutlaka saten gömlek modellerinden olmalıdır. Özellikle klasikten vazgeçemeyen beyler saten gömlek şıklığı ile harika tarzlar elde etmektedir.

Saten Gömlek Fiyatları

Saten gömlekler yumuşak yapıları ve parlaklıkları sayesinde oldukça rağbet gören ve kullanışlı olan gömleklerdir. Erkek giyim sektöründe her daim var olan saten gömlekler diğer gömlek modellerine göre çok daha farklı bir duruşa sahiptirler. Kalitesiyle ve farklı tarzıyla oldukça dikkat çekici olan saten gömlekler erkekler üzerinde çok şık bir duruş sergilemektedirler. Birbirinden farklı detaylara ve tasarımlara sahip olan saten gömlek fiyatları da farklılık göstermektedir.

Kişiler kendi tarzlarına ve bedenlerine uygun olan saten gömlekleri satın alırken farklı fiyatları karşılaştırarak bütçelerine en uygun olan modelleri de rahatlıkla bulabilmektedirler. Saten gömlek fiyatları için var olan bu farklılıklar kişiler için bir avantaja dönüşmektedir. Birden fazla fiyat seçeneğinin olması beyler için birden fazla model alternatifinin olması demektir.

Saten Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Yapıları sayesinde hem oldukça şık olan hem de uzun yıllar boyunca güven içinde kullanılabilen saten gömlekler aynı zamanda sağlıklı gömleklerdir. Parlak ve kaygan özellikleriyle dikkat çeken saten gömlekler sık ipliklerden meydana geldiğinden dolayı oldukça da dayanıklıdırlar. Saten gömlek modelleri tüm bu artı özellikleri sayesinde fazladan bir şıklık garanti etmektedir. Çok farklı tasarımlara sahip olan saten gömlekler vardır. Pensli saten gömlekler, armalı modeller, gizli düğmeli modeller, slim fit saten gömlekler ve çizgili saten gömlekler gibi oldukça farklı tasarımlar söz konusudur. Önemli olan kişilerin kendi tarzlarına uygun olan modelleri seçmesi gerektiğidir. Ayrıca seçilen saten gömleğin kişinin bedenine tam oturması da çok önemlidir. Çünkü ancak doğru ölçülere sahip olan bir gömlek erkeğin tarzını başarıyla ortaya koymaktadır.

Saten gömlek modellerinin oldukça çok olması ve gömleğin kalitesi gibi kıstasların varlığı, saten gömlek fiyatlarını etkilemektedir. Kişiler saten gömlek modelleri arasında tarzlarına en uygun olanları seçmelidirler. Bunun yanı sıra fiyat karşılaştırmaları yaparak da bütçelerine katkıda bulunabilirler. Klasik şıklığın vazgeçilmezi olan saten gömlek modellerinde farklı detaylar da göze çarpmaktadır. Düğme detayları, cep ayrıntıları, kumaşın kalitesi ve tasarım farklılıkları gömleğin fiyatını etkileyen unsurlardır. Takım elbiselerle ve kumaş pantolonlarla harika bir uyum sağlayan saten gömleklerle girilen her ortamda özgün bir tarz elde etmek ve şıklık konusunda bir adım önde olmak mümkündür.

Sizler de sitemizi ziyaret ederek saten gömlek modellerimizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri güven içinde satın alabilirsiniz. Son trend tasarımlardan oluşan koleksiyonumuzda her zevke ve bütçeye hitap eden ürünler bulunmaktadır. Özel bir akşam yemeğinde veya önemli bir günün organizasyonunda saten gömleklerden faydalanarak mükemmel kombinler elde edebilirsiniz. Satenin zarif yapısı sayesinde konforlu bir kullanıma sahip olabilir, şıklığı ve rahatlığı bir arada yakalayabilirsiniz.

Saten gömlekler dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar boyunca kullanılabilen kıyafetlerdir. Sizler de gardıroplarınıza saten şıklığını taşıyarak modanın esintilerini elde edebilir, girdiğiniz ortamlarda sahip olduğunuz şık kombinler sayesinde tüm dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Saten gömlek modelleri ve fiyatları için sitemizden yararlanabilir, güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.