• Stok
  • Beden
  • Ürün Çesidi
  • Renk
  • Fiyat Aralığı

KARELİ GÖMLEK

4 ÜRÜN

Erkek gardıroplarında oldukça fazla yer kaplayan gömlek modelleri yediden yetmişe her insana hitap eden modellerdir. Pratik bir giyime ve şıklığa özen gösteren erkekler, erkek gömlek modelleri sayesinde günlük hayattan iş yaşantısına kadar her alanda harika kombinler oluşturabilmektedirler.

Tarzlarına önem verenler bir gömlek giymek bir tutku haline gelmiştir. Bu nedenle erkek gömlekleri dört mevsimde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Gömlek grupları içerisinde yer alan kareli gömlek modelleri, her daim enerjisini yansıtmak isteyen beylerin birinci tercihlerindendir. Oldukça renkli tasarımlara sahip olan kareli gömlekler özellikle genç kesim tarafından çok beğenilmektedir.

Erkek Kareli Gömlek

Erkek kareli gömlek modelleri sokak modasının vazgeçilmez parçalarındandır. Salaş görünümleri ve renkli tasarımlarıyla ayrı bir tarz oluşturmaktadırlar. Kalın çizgililer, büyük kareliler, küçük kareliler, ince çizgili kareli gömlekler ve daha pek çok çeşit erkek gardıroplarında kurtarıcı olan parçalardır. Bir erkeğin en önemli tamamlayıcısı olan gömlekler kareli çeşitleriyle harika kombinlerin en uyumlu parçası olmaktadırlar. Erkek kareli gömlek modelleri sayesinde hem günlük şıklığı tamamlamak hem de ofis tarzına farklı bir hava katmak mümkündür. Kareli gömleklerin çok fazla çeşitte olması erkekler için büyük avantajdır. Aynı zamanda bu tarz gömleklerle hem klasik bir şıklık hem de spor bir tarz elde edilebilmektedir.

Erkek kareli gömlek modelleri hem jean pantolonlar üzerinde hem de keten pantolonlarla harika bir uyum sağlayan modellerdir. Ayrıca sade ve daha küçük karelere sahip olan gömlekler kumaş pantolonlarla da farklı bir şıklık oluşturmaktadırlar. Bu sayede kareli gömlek hem günlük hayatta hem iş yaşantısında hem de hafta sonu gezmesi gibi özel anlarda kullanılabilen bir kıyafet haline gelmektedir. Bir erkeğin dolabında böylesine kurtarıcı olan bir parçanın mutlaka olması gereklidir. Ayrıca kareli gömleğin modası asla geçmez. Modanın akışıyla birlikte ortaya farklı tasarımlar çıksa da temelde kareli gömlek şıklığı hep baki kalmaktadır.

Kareli Gömlek Fiyatları

Kareli gömlekler çok fazla çeşide sahip olan kıyafet grubudur. Gömlekte karelerin hangi boyutta olduğu, yakanın türü, gömleğin çift ya da tek cepli olması, gömleğin uzun ya da kısa kollu olması gibi pek çok detay özellik söz konusudur. Bu nedenle kareli gömlek fiyatları hakkında tek bir aralıktan söz etmek mümkün olmamaktadır. Çünkü gömleğin özelliğine göre fiyatı da değişmektedir. Düğme, cep, yaka, kol gibi detaylar gömlek fiyatı üzerinde belirleyici olurken aynı zamanda gömleğin deseni ve tasarımı da fiyatı etkileyen faktörlerdir. Ayrıca kullanılan kumaşın kalitesi de kareli gömlek fiyatlarında belirleyici olan bir unsurdur.

Erkek dolaplarının vazgeçilmezlerinden olan kareli gömlekler kullanılacak alana ve tarza göre seçilmelidir. Kişinin zevkine ve tarzına uygun olabilecek çok sayıda kareli gömlek çeşidi vardır. Bu kadar çok çeşitliliğin olması çok olumlu bir özelliktir. Çeşitli modellerin var olması hem farklı tarzların oluşturulmasını kolaylaştırmaktadır hem de kişilere fiyat avantajı sağlamaktadır. Alışverişlerde ucuz, orta seviyede veya yüksek fiyatta pek çok çeşit alınabilir ve bu sayede harika kombinler yapılabilir. Kareli gömlek rahatlığına ulaşmış olan beyler gardıroplarının büyük bir kısmını bu modellere ayırmaktadır. Farklı fiyatlara sahip olunabilen birbirinden güzel ve farklı kareli gömlekler pek çok dış giyim parçasıyla rahatlıkla kullanılmaktadır.

Kareli Gömlek Modelleri

Kareli gömleklerde çok fazla desen ve renk seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede pek çok kıyafetle harika kombinler oluşturulabilmektedir. Kot pantolonlar, ketenler, kumaşlar, kapri ve şortlar birbirinden güzel kareli gömleklerle ayrı bir havaya bürünmektedir. Kalın çizgilere sahip olan kareli gömlekler daha çok kot pantolonlarla veya kapri gibi kıyafetlerle mükemmel bir uyum sağlarken, ince çizgilere sahip olan kareli gömlekler daha klasik kombinlerin vazgeçilmezleridir. İş yaşantısında cool bir şıklık arayanlar, hafta sonu gezilerinde tarzıyla dikkat çekmek isteyenler veya yaz aylarında sokak modasına yeni bir hava katmak isteyenler için kareli gömlek modelleri en ideal modeller olmaktadır.

Kareli gömleklerde var olan renk çeşitliliği beyler için harika tarzların oluşmasını sağlamaktadır. Bahar ve yaz aylarının enerjisine uyum sağlayan renkler kot pantolonlarla veya şortlarla tam bir bütünlük sağlamaktadır. Kış mevsiminde kullanılan kareli gömleklerde trend renkler yakalanarak girilen her ortamda bir adım önde olmak mümkündür. Beyaz, lacivert, kırmızı, pembe, mavi ve daha pek çok renk çizgilerin harika uyumuyla ön plana çıkmaktadır. Yapılan kombine göre küçük ya da büyük kareli gömlekler tercih edilerek her alanda kolaylıkla şıklık yakalanabilmektedir. Kareli gömlek modelleri tarzından ödün vermeyen ve aynı zamanda rahat bir kombinden yana olan beylerin en sevdiği modeller arasında yer almaktadır.

Erkek Uzun Kareli Gömlek Modelleri

Kareli gömlekler yaz-kış 4 mevsim giyilebilen gömleklerdir. Kısa kollu olan modeller bahar ve yaz aylarında daha çok tercih edilse de ceket kullanılarak kış mevsiminde de kullanılabilmektedirler. Erkek uzun kareli gömlek modelleri ise her mevsime daha çok ayak uydurabilen gömleklerdir. Ayrıca uzun kareli gömlekler erkeklerin daha fazla rağbet gösterdiği modellerdir. Yaz aylarında kolların kıvrılmasıyla elde edilen tarzlar herkes tarafından beğenilmektedir. Erkek modasında gömlek kollarının kıvrılması oldukça tutulan bir tarzdır. Bu nedenle birbirinden farklı uzun kareli gömlekler alarak dört mevsim şıklığı yakalamak ve farklı kombinler elde etmek mümkündür.

Sizler de modanın kalbinde olan kareli gömlek modelleri arıyorsanız sitemizdeki kareli gömlek modellerini inceleyebilirsiniz. Tarzınıza ve bütçenize göre seçeceğiniz kareli gömleklerle modası asla geçmeyen bir şıklık ve harika bir rahatlık elde edersiniz. Kareli gömlek koleksiyonumuz son trend renk ve desenlere göre oluşturulmuştur. Son moda gömlek modellerimiz sayesinde gireceğiniz her ortamda özgün tarzınız ortaya çıkacaktır ve tüm gözler üzerinizde olacaktır.