Site Kullanim & Gizlilik Sözlesmesi
 
Bu beyan efor.com.tr ve/veya EFOR MAGAZALAR GRUBU’nda yer alan, asagida ticari adlari beyan edilmis tüm fiziki Efor Magazalarina'nin (“Efor”) gizlilik politikasini içerir.
 
EFOR MAGAZALAR GRUBU

* Efor Creation Tekstil San. Tic. A.S.
* Basak Magazalari Giyim ve Ev Esyalari Tic. A.S.
* Efor Magazacilik Tekstil ve Dis Tic. Ltd. Sti.
* Efor Hazir Giyim Tic. Ltd. Sti.

efor.com.tr web sitesini ziyaret ederek asagidaki sartlari ve kurallari uygulamayi kabul etmis sayilmaktasiniz.
efor.com.tr üyelik asamasinda ve daha sonrasinda sizden bazi kisisel bilgilerinizi talep eder. Kisisel bilgilerinizin korunmasi ve gizliliginizin sürdürülebilmesi, efor.com.tr ekibi olarak birinci önceligimizdir. Bu nedenle vermis oldugunuz bilgiler, Üyelik Sözlesmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar disinda herhangi bir kapsamda kullanilmayacak, üçüncü sahislarla paylasilmayacaktir.

Sistemle ilgili sorunlarin tespiti ve söz konusu sorunlarin en hizli sekilde giderilebilmesi için efor.com.tr, gerektiginde kullanicilarin IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadir. IP adresleri, kullanicilari genel bir sekilde tanimlamak ve kapsamli demografik bilgi toplamak amaciyla da kullanilabilir.

Sitemizdeki kayit formlari, siparis formlari, anketler ve yarismalarda, irtibat bilgilerinizi (adiniz, soyadiniz, email adresiniz, telefon numaralariniz ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrica, satin alma formunda kredi karti bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarida bahsedilen kisisel bilgileriniz; siparislerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçeklestirmek, siparislerinizi ulastirmak ve siparisleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkinda pazarlama amaciyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliginizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. sahislarin teknik, lojistik ve benzeri diger islevlerini bizim adimiza yerine getirmelerini saglamak amaciyla kullanilmaktadir.

efor.com.tr üyesi oldugunuz andan itibaren, aksi tarafinizdan talep edilmedigi sürece, günlük ve haftalik bilgilendirme emailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediginiz zaman bu e-maillerle ilgili degisiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden baslatma hakkiniz bulunmaktadir. Bu e-maillerin içerigi; satin almis oldugunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceginizi düsündügümüz diger ürünler, 3. kisilerin reklamlarini ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanicilarimizin ilgi alanlarina göre uyarlamak için kullanilmaktadir. Bu bilgiler, reklamlarin hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadiyla ve yalnizca diger kullanicilara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylasilabilir. Bu bilgilerde herhangi bir sekilde kisisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanici egilimleri ile ilgili bir takim çikarimlar yapmak ve segmentasyon amaciyla kullanilir. Toplanan mali bilgiler satin aldiginiz ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanilmaktadir.

Sitemizde bir satin alma yaptiginizda size ait mali bilgilerin, isleminizi gerçeklestirmek için gerekli 3. sahislara (bankalar, kredi karti sirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylasilacak bilgiler; kredi karti numarasi, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

efor.com.tr üzerinden yapacaginiz alisverisler sirasinda kredi kartiyla yapilan ödemeler iPara (Aypara Ödeme Kurulusu A.S.) araciligiyla alinmaktadir. Çesitli bankalar ve müsteri arasinda köprü görevi gören iPara, öncelikle kredi karti güvenliginizi saglayabilmemiz için tercih edilmistir. Girilen bilgilerin ve islemlerin güvenligi için gerekli önlemler, bilgi ve islemin mahiyetine göre Efor Magazacilik Ltd. Sti. araciligiyla ve/veya iPara üzerinden sistem ve internet altyapisinda alinmaktadir. SSL güvenlik sitemleriyle sifrelenerek bankaya dogrudan iletilmektedir. Tahsilat sirasinda Kredi karti sifresi gibi bilgiler Efor Magazacilik Ltd. Sti. tarafindan görülmez ve kaydedilmez.

Müsterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satin alma ve bilgi güncelleme amaçli girdikleri bilgiler, özellikle kredi karti ve banka kartlarina ait gizli bilgiler diger internet kullanicilari tarafindan görüntülenemez. Üyelerimize-Müsterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördügü sorumluluklarimiz çerçevesinde ilgili kuruluslara açiklanabilir. Ayrica üyelikleri ve/veya alisverisleri sirasinda vermis olduklari iletisim bilgileri ve diger bilgiler Sitemize üyelik islemlerinizin yapilmasi, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Efor Magazacilik Ltd. Sti. tarafindan verilebilmesi/satimi, ürün/hizmet ücret-masrafi tahsilatlari ve çesitli tanitim-reklam, promosyon, iletisim, satis-pazarlama ve kartlandirma uygulamalari için süresiz olarak kayda alinabilir, Efor Magazacilik Ltd. Sti. nezdinde saklanabilir, islenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylasilabilir ve kullanilabilir.

Tüm kredi karti ve kisisel bilgileriniz, internet güvenlik standardi olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit sifrelenmistir. Bu sekilde, internet üzerindeki dolasimlari sirasinda herhangi bir sekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kisi veya kurumlar tarafindan ele geçirilmesi önlenmistir. Gizlilik politikamiz ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletisim bölümünden bize email gönderebilirsiniz.

Sitemizden sadece Turkiye Cumhuriyeti sinirlari içerisine gönderim yapilmaktadir.

Size özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak istemiyorsaniz, size gelen e-mail üzerindeki unsubscribe linkine tiklayabilir ya da sitemizde “Hesabim” bölümüne girerek, iletisim iznini kaldirabilirsiniz.

efor.com.tr üyelik iptal isleminizi musterihizmetleri@efor.com.tr adresine email göndererek gerçeklestirebilirsiniz.

efor.com.tr'ye asagida yer alan iletisim bilgilerinden ulasabilirsiniz.

Adres : Efor Magazacilik Tekstil ve Dis Tic. Ltd. Sti.
Gürsel Mah. Nisane Cad. No:5 Okmeydani / Kagithane, Istanbul
Telefon: 0 212 220 80 00
Müsteri Hizmetleri : musterihizmetleri@efor.com.tr