Erkek Takım Elbise Yelekli

Erkek giyimin vazgeçilmez kıyafeti takım elbiseler, en şık ve gösterişli giyim tarzını oluşturur. Erkek takım elbiselerin giyileceği yere, kumaşına, desenine, kesimine, yaka ve yırtmaç özelliklerine göre farklı modelleri vardır. Erkek takım elbise yelekli modelleri klasik tarzda olup ciddi ve ağır bir duruş sergilemenizi sağlar. Yelek ayrıntısı ile diğer modellere göre çok daha karizma bir duruş yaratır. Güzel giyinmeyi seven bakımlı erkeklerin seçimi olan yelekli takım elbiseler özel günler, toplantılar, davetler için en çok tercih edilen modellerdir. Takım elbisenin duruşuna ve görünümüne ayrı bir ambiyans katan yelek harika bir şıklık yaratır.

 

Erkek Takım Elbise Yelekli Modelleri

Yelekli takım elbiseler kaliteli ve şık modelleri ile giyim tarzınıza ayrı bir güzellik katar. Yeni sezon moda trendine uygun olarak tasarlanan erkek takım elbise yelekli modelleri regular, slim fit ve klasik kesim çeşitleri ile sunulur. Son yılların moda kreasyonlarında en çok tercih edilen takım elbise modeli olan İtalyan kesim takım elbiseler yelekli modelleri ile dikkat çekici özelliktedir. Slim fit dar kesimi ile vücuda oturan bu model yelek ile daha da şık bir görünüme kavuşur. Yeleğin kesim ve düğme gibi özelliklerinin takıma uygunluğu uyumlu bir kombin görünümü sergiler. Gömlek, ayakkabı ve kemer gibi diğer parçalar ile de iyi bir kombin yapılırsa çok şık bir giyim tarzı yaratır.

 

Erkek Takım Elbise Yelekli Fiyatları

Erkek takım elbise yelekli modellerde kaliteli kumaş kullanımı çok önemlidir. Takımın şık ve güzel görünebilmesi için kumaş kalitesi çok mühimdir. Takım elbisenin bedene uygun olması da duruşu için önem taşır. Ceket ve pantolon boyu, omuzların tam oturması, yeleğin beden ölçülerine uygun olması takım elbisenin güzel görünümü için gereklidir. Yelekli takım elbisenin yeni sezon moda kreasyonlarına göre tasarlanmış yeni trend bir takım olması gerekir. Zira eski model bir takım girdiğiniz ortamda sıradan bir görünüm sergilemenize sebep olur. Yeni moda takım elbiseler özel günlerde ve iş ortamında gözde bir tarz ile şık bir duruş yaratmanızı sağlar.

 

Erkek Takım Elbise Yelekli Modelleri ve Fiyatları

Kaliteli kumaş seçenekleri ve birbirinden güzel tasarımları ile yelekli takım elbiseler bakımlı erkeklerin seçimidir. Erkek takım elbise yelekli modeller moda trendine uygun kesim özellikleri ve şık görünümleri ile sunulur. Her zevke ve bedene uygun olarak tasarlanan yelekli takım elbiseler klasik ve spor giyim tarzı için uyumlu modelleri ile her tarza hitap eder. Farklı renk ve desen seçenekleri ile giyilecek ortama uygun olarak seçilen modeller erkek giyimine güzellik katar. En kaliteli ve şık yelekli takım elbiseleri sitemizde bulabilirsiniz. Beğendiğiniz takımı uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile alarak şık bir duruş sergileyebilirsiniz.