• Stok
  • Beden
  • Ürün Çesidi
  • Renk
  • Fiyat Aralığı

ATA YAKA GÖMLEK

17 ÜRÜN

Şık giyinmek herkes için önemlidir. İnsanlar üzerinde olumlu bir etki bırakmak ve girilen ortamlarda şıklığı yakalamak için seçilen kıyafetler özenli olmalıdır. Erkek giyimde de durum aynı bu şekildedir. Erkek şıklığını yakalamada en önemli olan kıyafetlerse gömleklerdir. Seçici olarak satın alınan gömlekler kaliteleriyle ve tarzlarıyla harika kombinler oluşturulmasını sağlarlar..

Gömleklerin görsellikleri de kaliteleri de eş değer oranda uyumlu olmalıdır. Bu şekilde istenilen özgün tarz çok kolay bir şekilde elde edilebilmektedir. Erkek gömlek modelleri içerisinde yer alan ata yaka gömlek çeşitleri en fazla tercih edilenler arasındadır. Özel anların vazgeçilmezlerinden olan ata yaka gömleklerle klasik bir şıklık elde etmek kaçınılmazdır.

Ata Yaka Gömlek Fiyatları

Ata yaka gömlek İngilizcede wing collar olarak geçen gömlek modelidir. Mustafa Kemal Atatürk bu tarz gömleği çok fazla kullandığından dolayı bu gömlek türüne daha doğrusu yaka türüne ata yaka gömlek denilmektedir. Bu gömlek modelleri yalnızca smokinle giyilebilmektedir. Normal bir takım elbise içerisinde kullanılmazlar. Ata yaka gömlek modellerinde fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Gömleğin dar kalıp olması, slim fit olması, gömleğin kumaş kalitesi, düğme detayları ve daha pek çok unsur fiyatlarda değişiklik olmasını sağlamaktadır. Önemli olan kişinin vücuduna uyanı ve kendine yakışanı seçmesidir.

Özel anlarda harika bir klasik şıklık sağlayan ata gömlekler doğru kumaş kalitesinde olduğu sürece ve kişilere uygun ölçülerde seçildiğinde muhteşem tarzlar ortaya çıkarmaktadır. Çünkü ata yaka gömlekler duruşuyla, görselliğiyle ve kullanılan alanlarla her daim özel olan gömleklerdir. Bu nedenle ata yaka gömlekleri taşımak da asillik ve incelik isteyen bir iş olmaktadır. Farklı fiyat seçeneklerinin var olduğu modeller arasından en uygun olan seçilerek özel davetlerde veya organizasyonlarda tüm gözleri üstünüze çekmeniz mümkündür.

Ata Yaka Gömlek Modelleri

Ata yaka gömleklerin rengi çoğunlukla beyazdır. Gömlek düğmeleri de bu beyazlığa uygun olarak özel olarak tasarlanmaktadır. Genellikle siyah veya lacivert düğmelerden oluşan ata yaka gömlekler özel gecelerde kullanılabilen bir modeldir. Günlük giyimde veya sıradan bir takım elbise içerisinde kullanıma uygun değillerdir. Erkekler tarzlarını iddialı bir biçimde ortaya koymak istediklerinde ata yaka gömlek modelleri tercih etmektedirler. Papyon kullanımına oldukça uygun olan ata yaka gömleklerle beylerin farklarını ortaya koymaları kaçınılmazdır.

Ata yaka gömlek modelleri arasında seçim yapılırken öncelikle gömlek kumaşının kalitesine ve gömleğin görselliğine oldukça özen gösterilmelidir. Ayrıca seçilen gömlek vücuda tam oturmalı ve deyim yerindeyse giyen kişide jilet gibi durmalıdır. Dar kesim olan ata yaka gömlekler bu iş için harika seçimlerdir. Ceket çıktığı zaman ortaya çıkan gömlekte asla potluklar olmamalıdır. Gömlek önündeki düğmelerde siyah pin düğmeler oldukça modadır. Zaten ata yaka gömleklerde düğme detayları gömlekle harika bir uyum içerisinde tasarlanmaktadır. Damat smokinlerinde, şık düğün organizasyonlarında veya önemli davetlerde ata yaka gömlek şıklığından sonun dek faydalanılabilmektedir.

Ata yaka gömlek kolları katlı manşet şeklindedir. Bu sayede istenilen kol düğmeleriyle harika bir tamamlama yapılabilmektedir. Kol düğmelerinin erkek giyiminde ufak ama önemli detaylar olduğu bilinen bir gerçektir. Ata yaka gömlekler bu önemli detayı ön plana taşıyan modellerdir. Erkek giyiminin inceliği detaylardadır. Aksesuarlar da en önemli detay gruplarındandır. Ata yaka gömleklerle davetlerde ön planda olmak kaçınılmazdır. Ayrıca son yıllarda ata yaka gömlek modelleri kurumsal bir imaj oluşturmak isteyenlerin de sıklıkla tercih ettiği modeller içine girmiştir.

Siyah Ata Yaka Gömlek

Ata yaka gömleklerde kullanılan renk genellikle beyaz olsa da siyah ata yaka gömlekler de oldukça popülerdir. Özel anların ve smokinlerin vazgeçilmezlerinden olan ata yaka gömlekler dikkatleri üzerlerine toplayan türlerdir. Farklı tarzlardan hoşlanan beyler veya siyahın asaletinden ödün vermek istemeyenler siyah ata yaka gömlek modellerini tercih etmektedirler. Doğru bir şekilde kombin yapılan siyah ata yaka gömlek en az beyaz gömlek kadar dikkatleri üzerine çekecektir.

Erkek giyimde vazgeçilmeyen renklerden biri de siyahtır. Bu durum erkek kıyafetlerinin geneli üzerinde etkilidir. Siyah renk hem asaletin yansımasıdır hem de kombin yapılması kolay bir renktir. Bu nedenle özel anlarda siyah ata yaka şıklığından faydalanarak farklı bir tarz elde etmeniz ve şıklıkta bir adım önde olmanız mümkündür.

Siyah Düğmeli Ata Yaka Gömlek

Siyah düğmeli ata yaka gömlek modelleri özel davetler, düğünler ve şık organizasyonlar için tasarlanmış olan modellerdir. Beyaz renk yoğun olarak tasarlanan modellerin gömlek detayları, ata yakalara özel olarak uyum sağlayan cinstendir. Özellikle beyaz ata yaka gömleklerde siyah düğme detayları kullanılmaktadır. Bu sayede harika bir uyum elde edilmektedir. Düğmelerdeki bu renk detayı gömlekle olduğu kadar papyon ve kol düğmeleriyle de harika bir şıklık sunmaktadır. Ata gömleklerin kendine has özellikleri sayesinde klasik bir şıklık elde etmek kolaydır. Önemli olan kaliteli bir gömleği doğru ölçülerde seçmek ve doğru bir şekilde kombin yapmaktır.

Sizler de özel davetleriniz, düğününüz veya resmi organizasyonlarınız için kaliteli bir ata yaka gömlek arıyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere şıklığı ve kaliteyi bir arada sunan koleksiyonlarımız oldukça tarz bir kombin oluşturmanızda faydalı olacaktır. Ata yaka gömlek modelleri sayesinde tarzınızı özel bir şekilde ve harika bir şıklıkla yansıtabilecek, papyon, kol düğmeleri ve gömleğin mükemmel uyumunu yakalayabileceksiniz. Elde ettiğiniz şıklıkla tüm gözleri üstünüze çevirebileceksiniz. Düğününüzde veya en yakın arkadaşınızın düğününde, resmi imajınızı kuvvetlendirmek istediğinizde ya da son derece lüks olan davetlerde ata yaka gömlek şıklığından faydalanın. Zevkinize ve bütçenize göre olan en uygun modellere sitemiz koleksiyonundan ulaşabilir, kaliteli bir alışverişin konforuna sahip olabilirsiniz. Güvenilir ve hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayarak, ata yaka gömlek şıklığına rahatlıkla sahip olabilirsiniz.